319,00 

Żelazko Tefal Turbo Pro AirGlide FV5688

Tefal FV5688 Turbo Pro Airglide to kolejne solidne żelazko parowe francuskiego producenta. Dzięki mocy o wartości nominalnej 2800 W nagrzewa się w mgnieniu oka i ma siłę jednoczesnie wytwarzać duże ilości pary. Tryb ciągły wytwarza 50 g/min – to częsta bazowa ilość w modelach wyższej klasy. Tryb dodatkowy, czyli impulsy zwiększonej pary na żądanie to aż 220 g/min. Z taką pomocą łatwo wygładzisz nawet najgrubsze tkaniny i najbardziej uporczywe zagniecenia. Czas potrzebny na poradzenie sobie ze stosem prania zostaje znacznie skrócony.

TEFAL FV5688 zelasko2

Żelazko Tefal FV5688 Turbo Pro AirGlide to praktyczne narzędzie w wielu sytuacjach. Jednym ruchem kciuka możesz odciąć w ogóle generowanie pary, aby prasować na sucho, np. satynę lub zamsz. Także jednym kliknięciem uruchomisz spryskiwacz, który wyrzuci niewielką ilość wody przez stopę, by jeszcze mocniej zadziałać na włókna tkanin i efektywniej usunąć zagniecenia. Manualny termostat pomoże szybko dobrać temperaturę stopy.

TEFAL FV5688 zelasko

Masz twardą wodę w kranie, przez co często doświadczasz osadów wapiennnych na wewnętrznych podzespołach urządzeń prasujących? Nienawidzisz że z czasem osady te odrywają się i trafiają na prasowane ubrania powodując plamy? Z żelazkiem Tefal FV5688 to już tylko relikt przeszłości. innowacyjna szufladka antywapienna filtruje wlewaną do zbiornika wodę i zatrzymuje wszelkie ewentualne drobinki kamienia. Po zakończonej pracy wystarczy opłukać szufladkę aby pozbyć się zebranego kamienia.

Specyfikacja: Tefal FV5688 Turbo Pro AirGlide

Marka:

Tefal

Moc:

2800 W

Para podstawowa:

50 g/min

Para dodatkowa:

220 g/min

Pojemność zbiornika:

300 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

3121040070840