899,00 

Parownica SteamOne EUJK100B

Prasowanie kojarzy Ci się z długimi godzinami spędzonymi przy desce do prasowania i wysiłkiem wkładanym w przesuwanie żelazka w tą i z powrotem? Możesz wymazać to z pamięci. Poznaj profesjonalna parownicę do zadań specjalnych, model SteamOne EUJK100B. Jest to model stojący, z wbudowanym stelażem i wieszakiem, na którym możesz powiesić ubranie i po chwili zacząć je wygładzać. Możesz zapomnieć o desce do prasowania! Moc 1800 Watt i para na poziomie 40 g/min dają świetne rezultaty wygładzania.

SteamOne EUJK100B parownica do ubrań

Płytka parowa ma spore otwory parowe, przez które może swobodnie wydostawać się generowana para. Płytka jest wykonana ze stali nierdzewnej, a więc nie ma problemów z utrzymaniem jej w czystości i ogólnym dobrym stanie przez długie miesiące i lata. Głowica jako całość jest lekka, przez co nie obciąża dłoni nawet podczas długich sesji wygładzania. Przewód parowy jest długi i zapewnia dużą swobodę ruchów. Co więcej, jest on izolowany, tak aby ciepło płynęło prosto do otworów parowych, a nie było wytracane po drodze w transporcie do głowicy. Gorąca para ma wszechstronne zastosowania. Powoduje delikatne rozluźnianie włókien, co wpływa na odzyskiwanie ich naturalnego, wygładzonego kształtu. Co więcej, jej działanie w wysokiej temperaturze powoduje eliminację wirusów i bakterii odpowiadających za nieładne zapachy i szkodliwe działanie dla zdrowia. Jeżeli jesteś alergikiem, parownica SteamOne EUJK100B z dużą głowicą i pojemnym zbiornikiem pomoże Ci szybko zdezynfekować materac i pościel, aby pozbyć się alergenów które mogłyby zakłócić Twój sen.

SteamOne EUJK100B zbiornik

Parownica do ubrań SteamOne EUJK100B ma bardzo duży, wyjmowany zbiornik na wodę – możesz jej wlać aż 1.8l litra. Taka ilość zapewni Ci możliwość wygładzenia ubrań z zapasem na cały tydzień noszenia podczas jednej sesji. Aby zachować dobry stan grzałki i wewnętrznych podzespołów, które mają styczność z wodą, warto korzystać z wody destylowanej. Można ją zakupić za niewielką cenę na każdej stacji benzynowej. Jest to dodatkowa inwestycja, ale pewność zawsze czystej pary i satysfakcja z wygładzanych tkanin będzie tego warta!

Specyfikacja: SteamOne EUJK100B

Marka:

SteamOne

Moc:

1800 W

Para podstawowa:

40 g/min

Pojemność zbiornika:

1.8 l

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

3707346026264