929,00 

Parownica SteamOne EUHG100B

Masz dosyć rozkładania małych, nieregularnych ubrań jak plisowane spódniczki na desce do prasowania, ponieważ przez zahaczenia nadajesz im jeszcze więcej zagnieceń? Mamy rozwiązanie na Twoje problemy. Parownica SteamOne EUHG100B pomoże Ci zadbać o każdą kreację i każdy element garderoby. Wyrzut pary do 40 g/min jest wystarczający, aby delikatnie wniknąć w tkaniny, rozprostować je i nadać im ostatecznego wygładzenia. Moc to 1900 Watt.

SteamOne EUHG100B

Rękojeść jest lekka i wygodnie leży w dłoni. Płytka parowa zrobiona jest ze stali nierdzewnej, co daje gwarancję trwałości na lata. Płytka ma 6 otworów, przez które możesz ukierunkować parę na wybraną część ubrań. Przewód parowy jest izolowany, a więc mimo przewodzenia gorącej pary nie odczujesz wysokiej temperatury na jego powierzchni i nie poparzysz rąk. Przewód ten ma około 2 metry, a więc dostajesz duży zakres do wygodnej, komfortowej pracy. Zbiornik na wodę ma pojemność około 1.8l. Możesz go szybko odłączyć od korpusu jedną ręką, by następnie wygodnie uzupełnić poziom wody bezpośrednio pod kranem. Ergonomiczny ale i solidny uchwyt jeszcze bardziej podnosi komfort przenoszenia, nawet gdy zbiornik jest w całości zapełniony. Regularne odkamienianie jest zalecane aby podtrzymać dobry stan urządzenia. Proces ten ułatwi specjalne pokrętło, umieszczone pod korpusem parownicy SteamOne EUHG100B.

SteamOne EUHG100B wygładzanie

Parownica SteamOne EUHG100B ma wbudowany bardzo praktyczny wieszak. Możesz na nim powiesić ubrania jak bluzki, koszulki czy swetry i rozpocząć ich wygładzanie. Jeżeli chcesz nadać zadbany wygląd swoim spodniom, do dyspozycji masz praktyczne klipsy, które stabilnie je utrzymają podczas pracy. Panel sterujący ma duży, łatwy w obsłudze przycisk włączenia. Gdy urządzenie jest włączone, przycisk delikatnie podświetla się.

Specyfikacja: SteamOne EUHG100B

Marka:

SteamOne

Pojemność zbiornika:

1.8 l

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

3700734602651