89,99 

Żelazko Raven EZ006

Raven EZ006 to podstawowe żelazko parowe, które łączy w sobie nowoczesny design z całkiem efektywną funkcjonalnością, zapewniając satysfakcjonujące rezultaty w procesie prasowania. To model, który został stworzony z myślą o użytkownikach prasujących raczej podstawowe ubrania jak koszulki, bluzki ale też poszukujących łatwości obsługi, wydajności i trwałości. Moc 2800 Watt i technologia Quick Heat dają gwarancję szybkiego nagrzania stopy i stabilnego wytwarzania pary – W opcji podstawowej to 25 g/min.

RAVEN EZ006 prasowanie

Żelazko Raven EZ006 posiada manualną funkcję regulacji temperatury stopy, co umożliwia dostosowanie urządzenia do różnych rodzajów tkanin i prasowania tak, jak lubisz i tego potrzebujesz. Lampka kontrolna poinformuje Cię kiedy stopa się nagrzewa, a kiedy osiągnie ustawiony poziom temperatury. Model ten oferuje zarówno funkcję prasowania z użyciem pary, jak i na sucho.

RAVEN EZ006 żelazko

Spryskiwacz i regulacja pary to dodatkowe zalety, które usprawnią prostowanie zagnieceń. Funkcja samoczyszczenia i trwała konstrukcja, sprawia że urządzenie będzie trwałe i skuteczne przez długie lata. Estetyczny design sprawia, że to urządzenie zapewni Ci satysfakcję z użytkowania, stanowiąc nie tylko praktyczne narzędzie, ale również elegancki element wyposażenia Twojego domu.

Specyfikacja: Raven EZ006

Produkt:

Żelazko

Marka:

Raven

Moc:

2800 W

Para podstawowa:

25 g/min

Para dodatkowa:

Pojemność zbiornika:

?

EAN (GTIN):

5905562790411