69,99 

Żelazko Raven EZ005

Wielka moc w małym urządzeniu! Żelazko Raven EZ005 posiada moc 2600 W, dzięki czemu szybko nagrzewa stopę i skutecznie wygładza nawet najtrudniejsze do rozprasowania zagniecenia. Model ten świetnie sprawdzi się do prasowania ubrań na sucho, jak również z użyciem pary, ponieważ wyposażone jest w funkcję wyrzutu pary do 60g/min oraz praktyczny spryskiwacz. Potrzebujesz taniego ale i skutecznego sprzętu do codziennego prasowania? Koniecznie czytaj dalej.

Raven EZ005X ustawienia

Żelazko Raven EZ005 jest łatwe i wygodne w obsłudze. Wszystkie przełączniki i pokrętła są czułe na dotyk, przez co ustawisz je bez zbędnego wysiłku. Pokrętło termostatu umożliwi Ci ustawienie optymalnej temperatury prasowania. Gdy chcesz uruchomić dodatkowy wyrzut pary lub wyrzut wody przez spryskiwacz, wszystkie przyciski obsłużysz kciukiem, bez odrywania dłoni z rękojeści.

Raven EZ005X stopa

Stopa w modelu Raven EZ005 jest ceramiczna, co gwarantuje wytrzymałość i wysoką jakość na długie lata. Otwory parowe pomagają równomiernie rozprowadzać parę, przez co prasujesz większe fragmenty materiału w krótszym czasie. Blokada kapania uniemożliwia generowanie pary w niskich temperaturach stopy, aby uniknąć ryzyka że nie cała woda zostanie przekształcona w parę. Funkcja samoczyszczenia pomaga dbać o dobry stan zbiorniczka na wodę i stopy nawet gdy w domu masz twardą wodę.

Specyfikacja: Raven EZ005

Marka:

Raven

Moc:

2600 W

Para podstawowa:

22 g/min

Para dodatkowa:

140 g/min

Pojemność zbiornika:

300 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

5902837837833