399,99 

Parownica Philips Steam&Go GC363/30

Potrzebujesz zadbać o ubrania aby dobrze wyglądały, a czas nie jest po Twojej stronie? My też nie raz byliśmy w takiej sytuacji! Parownica do ubrań Philips Steam&Go GC363/30 to super rozwiązanie na wszystkie sytuacje, gdy nie tylko czas ale i warunki nie pozwalają na prasowanie klasycznym żelazkiem. Świetnie sprawdzi się w domu jak i na wyjeździe, gdy potrzebujesz szybko odświeżyć garderobę aby dobrze wyglądać na zdjęciach. Wyrzut pary w ilości 22g/min i moc 1200 Watt gwarantuje skuteczność działania.

Philips Steam&Go GC363-30 parownica ręczna

Płatka parowa SmartFlow w parownicy Philips GC363/30 ma sporo dysz, które umożliwiają szybką dystrybucję pary. Co więcej, jest ona podgrzewana, dzięki czemu cała para po rozluźnieniu i wyprostowaniu włókien jest eliminowana i nie moczy tkanin. Przewód elektryczny jest długi i daje Ci dużą wygodę działania.

Philips Steam&Go GC363-30

Silna, gorąca para jest w stanie skutecznie usunąć wszelakie zapachy z Twoich ubrań: perfum jak i dymu tytoniowego. Ubrania już nie wymagają prania po każdym założeniu i wizycie w restauracji. Rzadsze pranie przekłada się też na lepszy stan ubrań przez dłuższy czas. Jeżeli jesteś początkująca i obawiasz się poparzenia, to zapewne ucieszysz się z faktu, że producent dołączył do zestawu termiczną rękawicę. A gdy Twoje ubrania potrzebują oczyszczenia z sierści zwierząt, to możesz skorzystać z nakładki z włosiem.

Specyfikacja: Philips Steam&Go GC363/30

Marka:

Philips

Moc:

1200 W

Para podstawowa:

22 g/min

Pojemność zbiornika:

70 ml

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

8710103902768