679,99 

Generator pary Philips PerfectCare Performer GC8735/80

Marzysz, aby prasowanie było bezpieczne, szybkie i wydajne? Generator pary Philips GC7933/30 PerfectCare Performer GC8735/80 sprawia, że jest to możliwe! Ciągłe wytwarzanie pary wynosi 120 g/min, a dodatkowe uderzenie pary – 420 g/min. Moc to 2600 Watt. Takie parametry zapewniają wydajne i skuteczne prasowanie nawet mocno pogniecionej odzieży. Włącz urządzenie i patrz jak stosy prasowania znikają w mgnieniu oka! Duży pojemnik mieszczący aż 1,8 l wody przekłada się na długi czas pracy – sięgający aż do 2 godzin działania bez konieczności uzupełniania.

Philips GC8735-80 prasowanie

Zamierzasz prasować jeans a potem jedwab? Nie musisz już zmieniać ustawień temperatury i czekać na podgrzanie lub wychłodzenie się stopy. Dzięki technologii OptimalTemp nie musisz już poświęcać czasu na zmianę ustawień temperatury ani na sortowanie ubrań. Możesz prasować różne materiały— od dżinsu po jedwab — na tym samym ustawieniu, bez ryzyka przypalenia. Opcja prasowania w pionie jest świetnym udogodnieniem gdy chcesz wygładzić sukienki z falbanami lub garsonki. Duży pojemnik mieszczący aż 1,8 l wody przekłada się na długi czas pracy – sięgający aż do 2 godzin działania bez konieczności uzupełniania. Zbiornik jest wyjmowany, dzięki czemu możesz go wygodnie napełnić bezpośrednio pod kranem, bez konieczności przenoszenia całej stacji bazowej. System antywapienny Smart Calc-Clean to funkcja usuwania kamienia, która podtrzymuje dobry stan urządzenia i wydłuża okres bezawaryjnej eksploatacji. Za pomocą sygnałów świetlnych i dźwiękowych urządzenie przypomni Ci o konieczności usunięcia kamienia. Philips GC8735/80 ma wbudowaną funkcję automatycznego wyłączania po kilku minutach bezczynności. Dzięki temu oszczędzasz energię elektryczną i zwiększasz bezpieczeństwo użytkowania, zwłaszcza gdy w domu masz małe dzieci.

Philips GC7933-30 generator pary stopa zelazka

Philips GC8735/80 wyposażono w niezwykle twardą, tytanową stopę SteamGlide Plus, która równa się bardzo dobremu poślizgowi na tkaninach dzięki zintegrowanej warstwie tlenku tytanu. Stopa posiada wbudowaną funkcję blokady kapania, aby zapewnić bezpieczeństwo prasowanym tkaninom. Na chwilę uwagi zasługuje też komfortowy uchwyt SoftGrip – ma ergonomiczny kształt, co daje zwiększoną wygodę użytkowania. Dodatkowo urządzenie wyposażone jest w zabezpieczenie na czas przenoszenia, które pozwala stabilnie przymocować stopę do podstawy bez ryzyka jego ześlizgnięcia się podczas przenoszenia.

Specyfikacja: Philips PerfectCare Performer GC8735/80

Marka:

Philips

Moc:

2600 W

Ciśnienie:

6.5 bar

Para podstawowa:

120 g/min

Para dodatkowa:

420 g/min

Pojemność zbiornika:

1.5 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

8710103727361