229,99 

Żelazko Philips GC4532/20

Masz problem z dokładnym prasowaniem ubrań z bawełny lub lnu? Zdecyduj się na wysokiej jakości żelazko Philip Philips Azur GC4532/20. To sprzęt o mocy 2400W i z krótkim czasem nagrzewania. Maksymalna wydajność tego urządzenia, połączona z silnym wyrzutem pary, gwarantuje szybkie pozbycie się uciążliwych zagnieceń, nawet z odzieży wykonanej z bardzo sztywnych i grubych tkanin. System wytwarzania pary wynosi 45 g na minutę, a dodatkowe uderzenie pary to 180 g na minutę.

Philips GC4532-20 prasowanie

Potrzebujesz modelu łatwego w obsłudze? Philips Azur GC4532/20 ma funkcjonalne przyciski i przełączniki, rozmieszczone w taki sposób, aby ich uruchomienie nie wymagało od Ciebie żadnego dodatkowego wysiłku. Na obudowie znajdziesz łatwy do ustawiania regulator temperatury. Dzięki niemu dopasujesz idealną temperaturę do rodzaju prasowanej odzieży, bez względu na to czy są to ubrania syntetyczne, czy też wykonane z delikatnych włókien. Model ma możliwość prasowania w poziomie i w pionie. Świetnym rozwiązaniem w tym sprzęcie jest zintegrowany pojemnik na wodę, który możesz uzupełnić w dowolnie wybranym momencie. Polecany model Philips GC4532/20 jest bezproblemowy w eksploatacji. Nie musisz obawiać się osadów wapiennych, które mogą doprowadzić do uszkodzenia czułych podzespołów. Funkcja Quick Calc Realase pozwoli Ci uniknąć zakamienienia wnętrza komory parowej, co przełoży się na zapewnienie czystości i bezpieczeństwa prasowanych tkanin. Kompaktowe wymiary które ma Philips GC4532/20 wpływają na wysoki komfort pracy. Długi, dwumetrowy przewód zapewni swobodę pracy i możliwość przyłączenia go do gniazdka znacznie oddalonego od deski do prasowania. Proponowany model to energooszczędny sprzęt z funkcją automatycznego wyłączania. Regulacja strumienia pary zapewni Ci jej optymalne dozowanie, z kolei łatwy w obsłudze spryskiwacz, to dodatkowe ułatwienie przy prasowaniu uporczywych zagnieceń.

SteamGlide

Idealnie gładka stopa żelazka Philips Azur GC4532/20 gwarantuje maksymalny komfort w trakcie prasowania. Bez problemu przesuwa się ona po materiale, docierając do jego wszystkich fragmentów. Wyprofilowane i sporej wielkości kanaliki parowe emitują optymalną ilość pary wodnej. Blokada kapania eliminuje problem zabrudzenia ubrań czy też ich przemoczenia nawet gdy prasujesz cienkie tkaniny w bardzo niskiej temperaturze.

Specyfikacja: Philips GC4532/20 Azur

Marka:

Philips

Moc:

2400 W

Para podstawowa:

45 g/min

Para dodatkowa:

180 g/min

Pojemność zbiornika:

300 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8710103887669