208,85 

Żelazko Philips DST3040/70 Series 3000

Zależy Ci na tym, aby Twoje ubrania zawsze wyglądały schludnie? Żelazko Philips DST3040/70 idealnie wygładzi każde zagniecenie i doda Ci pewności siebie. Moc to 2600 Watt, a więc optymalnie aby szybko się nagrzać i wykazać błyskawiczną gotowość do pracy. Bazowy wyrzut pary to 40 g/min. Tryb uzupełniającego uderzenia pary daje kolejne 200 g/min, a to pomoże rozprawić się z uporczywymi zagnieceniami na każdym rodzaju tkaniny.

Philips DST3040-70 ustawienia

Model Philips DST3040/70 ma wszystkie najpotrzebniejsze do skutecznego prasowania funkcje. Pokrętło, suwak do regulacji pary i spryskiwacz są cały czas do Twojej dyspozycji. Funkcja wyrzutu pary w pionie umożliwia odświeżanie ubrań bez zdejmowania ich z wieszaków. Przyda się to szczególnie podczas prasowania falbanek, plis na sukienkach lub marynarek – czyli odzieży, której nie da się rozłożyć na sztorc na desce do prasowania. Dzięki niej łatwo usuniesz też zagniecenia z firanek i zasłon. Zbiornik pomieści do 300ml wody. Do jego napełniania możesz używać wody bezpośrednio z kranu, nawet jeżeli jest to twarda woda, czyli zawierająca osady wapienne powodujące kamień. Funkcja Calc-Clean odpowiada za usuwanie cząsteczek kamienia, tak aby nie osiadały na kluczowych podzespołach urządzenia i nie obniżały jego skuteczności. Funkcja antywapianne dba również o to, aby cząsteczki kamienia nie wypadały na tkaniny podczas prasowania, a przez to nie brudziły ledwo co wypranej odzieży.

stopa ceramic

Masz w pamięci stare, oporne żelazka parowe, przy których potrzebowałaś użyć więcej siły, aby stopa przesunęła się po tkaninie? Tak, niech to pozostanie tylko wspomnieniem. Gładko przesuwająca się stopa ceramiczna w modelu Philips DST3040/70 zapewni Ci zupełnie nowe doznania i przyspieszy prasowanie. Czubek Triple Precision ma spiczastą końcówkę, która ułatwia prasowanie wąskich miejsc, np. dookoła guzików lub na zgięciu plis.

Specyfikacja: Philips DST3040/70

Marka:

Philips

Moc:

2000 W

Para podstawowa:

40 g/min

Para dodatkowa:

200 g/min

Pojemność zbiornika:

300 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8710103988632