99,99 

Parownica MPM MZP-02

Śpieszysz się na nagłe spotkanie, wyciągasz bluzkę z szafy i widzisz, że jest cała pomarszczona? Właśnie na takie sytuacje masz ręczną parownicę MPM MZP-02, która bardzo szybko generuje gorącą parę w ilości 30 g/min. Dzięki niej możesz w krótkim czasie dokonać poprawek lub ostatecznych korekt, aby wygładzić zmarszczenia i od razu założyć ubrania. Moc to 1200Watt, a więc jest optymalna aby nie pobierać za dużo prądu ale i skutecznie wytwarzać parę.

MPM MZP 02 parownica

Dedykowana nakładka pomaga jednocześnie wygładzać i czyścić ubrania z paproszków lub sierści. Steamer może być używany w każdej pozycji – w poziomie a także w pionie, wygładzając ubrania wiszące na wieszaku. Para jest delikatna dla wszystkich rodzajów materiałów, w tym jedwabiu i satyny i tiulu firanek. Szybko też odświeżysz marynarki i płaszcze, które mogą być czyszczone jedynie na sucho.

MPM MZP 02 zbiornik na wodę

MPM MZP-02 ma wyjmowany pojemniczek, który pomieści 250 ml wody. Taka ilość wystarczy na około 18 minut pracy. Urządzenie ma wbudowaną praktyczną funkcję AUTO OFF, która zapewnia pełne bezpieczeństwo pracy. Gdy steamer nie jest używany, po 8 minutach nastąpi jego automatyczne wyłączenie, aby uniknąć ryzyka przegrzania i pożaru.

Specyfikacja: MPM MZP-02

Marka:

MPM

Moc:

1200 W

Para podstawowa:

30 g/min

Pojemność zbiornika:

250 ml

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

5901308013714