139,00 

Żelazko MPM MZE-17

Żelazko MPM MZE-17 daje świetne rezultaty przy każdorazowym użyciu. Ubrania stają się perfekcyjnie gładkie a prasowanie przestaje być trudne i żmudne. Przekonaj się jakie to proste dzięki mocy aż 2600 Watt oraz sporej ilości gorącej pary. W opcji podstawowej, ciągłej, jest to 35g/min a w opcji turbo ilość pary dochodzi do 80 g/min. Nie jest to wartość najwyższa na rynku, ale wciąż skuteczna aby solidnie wyprasować bawełniane bluzki i materiałowe spodnie.

MPM MZE-17 żelazko parowe

MPM MZE-17 ma wbudowaną regulację ilości pary i regulację wysokości temperatury, dzięki czemu łatwo dobierzesz właściwe parametry nawet dla najdelikatniejszej i najcieńszej tkaniny. Z pomocą funkcji Vertiacal Ironic z wyprasujesz w pionie firany czy długie, puszyste suknie, których nie da się rozłożyć na desce do prasowania. Lampka kontrolna temperatury poinformuje Cię kiedy urządzenie będzie gotowe do działania. Stopa ceramiczna jest najczęściej montowana w urządzeniach do prasowania, ponieważ jest bardzo wytrzymała. Jest ona obecna również w modelu MPM MZE-17. Praktyczna jest jest opcja Anti-Drip, która zapobiega kapaniu wody z otworów parowych podczas prasowania w niskich temperaturach. Znaczna ilość otworów parowych pomaga rozprowadzić skutecznie parę po całości powierzchni materiału, po którym sunie stopa. Żelazko MPM MZE-17 ma zamontowany spory, bo aż 430-mililitrowy zbiornik na wodę. Taka pojemność znacznie skraca wymagany czas pracy, aczkolwiek musisz mieć na uwadze, że wtedy urządzenie będzie dosyć ciężkie.

MPM MZE-17 stopa

Zintegrowany system antykamienny Anti-Calc zapobiega osadzaniu się kamienia. Funkcja Self Clean zapewnia samooczyszczenie z osadów wapiennych. Dzięki temu konserwacja jest banalnie prosta oraz wydłuża żywotność urządzenia. Obrotowy przewód sieciowy ma długość 2,5 m. Wychodzisz szybko z domu a potem rozmyślasz czy żelazko na pewno jest wyłączone z prądu? Z modelem MPM MZE-17 możesz być spokojny. Funkcja Auto Shut-Off (czyli popularny strażak) to elektroniczne, bezpieczne odcięcie dopływu prądu sygnalizowane dźwiękiem.

Specyfikacja: MPM MZE-17

Marka:

MPM

Moc:

2600 W

Para podstawowa:

35 g/min

Para dodatkowa:

80 g/min

Pojemność zbiornika:

350 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

5901308013516