124,99 

Żelazko MPM MZE-17

Żelazko MPM MZE-17 daje świetne rezultaty przy każdorazowym użyciu. Ubrania stają się perfekcyjnie gładkie a prasowanie przestaje być trudne i żmudne. Przekonaj się jakie to proste dzięki mocy aż 2600 Watt oraz sporej ilości gorącej pary. W opcji podstawowej, ciągłej, jest to 35g/min a w opcji turbo ilość pary dochodzi do 80 g/min. Nie jest to wartość najwyższa na rynku, ale wciąż skuteczna aby solidnie wyprasować bawełniane bluzki i materiałowe spodnie.

MPM MZE-17 żelazko parowe

MPM MZE-17 ma wbudowaną regulację ilości pary i regulację wysokości temperatury, dzięki czemu łatwo dobierzesz właściwe parametry nawet dla najdelikatniejszej i najcieńszej tkaniny. Z pomocą funkcji Vertiacal Ironic z wyprasujesz w pionie firany czy długie, puszyste suknie, których nie da się rozłożyć na desce do prasowania. Lampka kontrolna temperatury poinformuje Cię kiedy urządzenie będzie gotowe do działania.

MPM MZE-17 stopa

Stopa ceramiczna jest najczęściej montowana w urządzeniach do prasowania, ponieważ jest bardzo wytrzymała. Jest ona obecna również w modelu MPM MZE-17. Praktyczna jest jest opcja Anti-Drip, która zapobiega kapaniu wody z otworów parowych podczas prasowania w niskich temperaturach. Znaczna ilość otworów parowych pomaga rozprowadzić skutecznie parę po całości powierzchni materiału, po którym sunie stopa.

Żelazko MPM MZE-17 ma zamontowany spory, bo aż 430-mililitrowy zbiornik na wodę. Taka pojemność znacznie skraca wymagany czas pracy, aczkolwiek musisz mieć na uwadze, że wtedy urządzenie będzie dosyć ciężkie. Zintegrowany system antykamienny Anti-Calc zapobiega osadzaniu się kamienia. Funkcja Self Clean zapewnia samooczyszczenie z osadów wapiennych. Dzięki temu konserwacja jest banalnie prosta oraz wydłuża żywotność urządzenia.

Obrotowy przewód sieciowy ma długość 2,5 m. Wychodzisz szybko z domu a potem rozmyślasz czy żelazko na pewno jest wyłączone z prądu? Z modelem MPM MZE-17 możesz być spokojny. Funkcja Auto Shut-Off (czyli popularny strażak) to elektroniczne, bezpieczne odcięcie dopływu prądu sygnalizowane dźwiękiem.

Specyfikacja: MPM MZE-17

Marka:

MPM

Moc:

2600 W

Para podstawowa:

35 g/min

Para dodatkowa:

80 g/min

Pojemność zbiornika:

350 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

5901308013516