84,99 

Żelazko Gallet Verrue FAR807

Szukasz połączenia stylu, funkcjonalności i niedużej ceny? Sprawdź żelazko Gallet Verrue FAR807, które ma przyzwoite parametry techniczne i stonowany, elegancki wygląd. Moc nominalna urządzenia to 2200Watt, a więc jest optymalna na taką wielkość sprzętu w niższym przedziale cenowym. Poziom generowanej pary to dwie opcje: bazowa wynosi 40 g/min, a dodatkowa na żądanie to aż 130 g/min. Taka intensywność zdecydowanie pomoże poluzować włókna, aby ciepło stopy nadało im docelowy zadbany kształt.

Zelazko-GALLET-FAR807 zelazko parowe

Żelazko Gallet Verrue FAR807 jest wyposażone w wiele przydatnych funkcji, które zdecydowanie ułatwią i uprzyjemnią Ci prasowanie. Pierwsza z nich to funkcja Vertical steam, umożliwiająca wytwarzanie pary w pionie i to bez kontaktu ze stopą. Dzięki temu wygładzisz ubrania o niestandardowych kształtach oraz te delikatne, które łatwo wyświecić a przez to zniszczyć ładny wygląd. Kolejna funkcja to Drip stop, która zapobiega kapaniu ze stopy.

Zelazko-GALLET-FAR807 zelazko

Stopa jest ceramiczna, co jest równoznaczne z płynnym ślizgiem i trwałością na lata. Czas użytkowania żelazka Gallet Verrue FAR807 pomagają przedłużyć mechanizmy do odkamieniania Anti Calc i Self clean. Służą one do tego, aby urządzenie miało czyste wewnętrzne podzespoły i nie zatykało się osadem wapiennym występującym w twardej wodzie.

Specyfikacja: Gallet Verrue FAR807

Marka:

Gallet

Moc:

2200 W

Para podstawowa:

40 g/min

Para dodatkowa:

130 g/min

Pojemność zbiornika:

300 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8590393324385