292,76 

Parownica Electrolux Refine 700 E7HS1-60W

Dbanie o ubrania jeszcze nigdy nie było tak łatwe i tak wygodne! Dzięki parownicy do ubrań Electrolux Refine 700 E7HS1-60W możesz lekko i bez wysiłku odświeżać, wygładzać i nadawać schludny wygląd ubraniom, by się pięknie w nich prezentować każdego dnia. Moc 1600 Watt gwarantuje szybkie nagrzewanie. Gdy lampka kontrolna zgaśnie, będzie to oznaczało że możesz śmiało rozpocząć zwilżanie ubrań parą. Wysokość generowanego strumienia w opcji ciągłej to 24 g/min.

Electrolux E7HS1-60W parownica

Parownica Electrolux E7HS1-60W posiada dwa ustawienia poziomu pary – wyższy do tkanin o grubej strukturze jak len czy bawełna oraz niższy do cienkich tkanin, których zbytnie zwilżenie mogłoby nadto przemoczyć. Para w zestawieniu z delikatnie podgrzewaną płytką parową będzie jeszcze lepiej wnikać nawet w grube tkaniny i prostować ich włókna aby nabrały zadbanego wyglądu. Dodatkowe akcesoria zapewniają bezpieczną obsługę. Rękawica i pokrowiec „2w1” ochronią Twoją dłoń przed gorącą parą by się nie oparzyła, a po zakończonej pracy pozwolą na przechowywanie urządzenia. Parownica do ubrań Electrolux E7HS1-60W świetnie sprawdza się również do dezynfekcji ubrań. Gorąca para posiada właściwość usuwania do 99,99% wszelakich bakterii, wirusów i innych patogenów. Jeżeli jesteś alergikiem, z powodzeniem możesz z niej skorzystać do dezynfekcji materaca i pościeli w której śpisz. Zagwarantuje Ci to błogi, niezakłócony sen i dobre samopoczucie z rana, bez żadnych objawów alergii wziewnej. Sporym atutem jest również bardzo długi kabel zasilający, na 2 m.

Electrolux E7HS1-60W steamer do ubrań

Zbiornik na wodę ma pojemność 100 ml. Nie jest to najwyższa dostępna wartość, ale zauważ, że im mniejszy zbiornik, tym całe urządzenie będzie lżejsze. Jeżeli zamierzasz przeprowadzać długie sesje prasowania i wygładzać wiele ubrań za jednym razem, to Twoja dłoń na pewno to doceni. Zbiornik jest wyjmowany, a więc nie musisz odłączać całego sprzętu od gniazdka i nosić go pod kran, aby dolać wody. Zbiornik możesz odłączyć, uzupełnić i ponownie umieścić w korpusie steamera.

Specyfikacja: Electrolux E7HS1-60W

Marka:

Electrolux

Moc:

1600 W

Para podstawowa:

24 g/min

Pojemność zbiornika:

100 ml

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

7332543774449