119,99 

Żelazko Eldom DS35 Drift

Szukasz podstawowego urządzenia do wygładzania tkanin? Koniecznie poznaj prezentowany model. Uchodzi on za skuteczny, a jednocześnie niedrogi. Żelazko Eldom DA35 Drift ma w sobie wszystko to, czego potrzebujesz aby nadać ubraniom zadbany wygląd. Dynamiczny wyrzut pary w trybie podstawowym lub zwiększonym pozwala pozbyć się nawet uporczywych i utrwalonych zagnieceń. Moc 2200 Watt pozwala na skuteczne podtrzymywanie temperatury stopy jak i nieprzerwane generowanie pary.

Eldom DA35 zelazko parowe

Ceramiczna stopa w modelu Eldom DS35 Drift jest twarda, a przez to odporna na zarysowania i bez trudu sunie po tkaninach, co pozytywnie wpływa na wygodę pracy. Dzięki wbudowanej funkcji samooczyszczania stopy możesz łatwo i bez wysiłku usunąć gromadzący się kamień, by zapewnić skuteczne generowanie pary jaki brak plam na prasowanych ubraniach.

Eldom DA35 zelazko

Otwór wlewowy jest szeroki i wygodny w napełnianiu. Jeżeli boisz się rozlewania wody, w zestawie masz dołączony zbiorniczek z dzióbkiem, który pozwala zwężyć szerokość strumienia wody i łatwiej ją przelać do żelazka. Dodatkowym atutem jest nieprzeciętne bezpieczeństwo użytkowania. Kabel elektryczny jest solidnie izolowany i zabezpieczony przed wykręcaniem. Żelazko Eldom DA35 wykrywa brak aktywności i wyłącza się automatycznie po kilku minutach. Jest to prawdziwy ratunek dla osób zapominalskich.

Specyfikacja: Eldom DA35 Drift

Marka:

Eldom

Moc:

2200 W

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

5908277384074