82,00 

Parownica Clatronic TDC 3717

Twoje dotychczasowe żelazko nie radziło sobie z trudnymi zagięciami i grubymi oraz ciężkimi tkaninami? Wybierz sprzęt, który spełni Twoje oczekiwania. To parownica do ubrań Clatronic DB 3717. Jego wysoka moc, wynosząca aż 1100 W i relatywnie krótki czas nagrzewania zapewnią Ci szybką i efektywną pracę. To sprzęt, który nagrzewa się już w 30 sekund. Wyrzut pary z mocą 20 g na minutę to świetny sposób na to, aby odświeżyć lub wyprasować każdy rodzaj materiału.

Clatronic DB 3717 steamer

Parownica Clatronic DB3717 jest multifunkcyjna. Sprzęt ma nasadkę ze szczotką do kurzu i nasadkę ze szczotką tekstylną, dzięki czemu możesz jednocześnie wygładzać i czyścić swoje ubrania. Nowoczesna, odpowiednio wyprofilowana płytka ceramiczna, wyposażona w solidnie wykonane otwory parowe, zapewni Ci doskonały efekt prasowania, bez żadnych wyświeceń na tkaninach. W krótkim czasie pozbędziesz się też jakichkolwiek zagnieceń z trudno dostępnych miejsc i nieregularnych elementów, jak falbanki i plisy. Zauważyłeś zagniecenia na ubraniach wiszących w Twojej garderobie? Spodziewasz się gości, a Twoje firanki lub zasłony są mocno pogniecione? Nie trać czasu na ich rozkładanie na desce do prasowania. Znacznie lepszym rozwiązaniem jest wybór nowoczesnego steamera do ubrań Clatronic DB 3717 z pionowym i poziomym wyrzutem pary. Dzięki temu rozwiązaniu Twoje ubrania i domowe tekstylia już w kilka minut będą prezentowały się doskonale.

Clatronic DB 3717 parownica do ubrań

Zależy Ci na wygodnym, odłączanym zbiorniku na wodę? Zacznij używać parownicy Clatronic DB 3717, a będziesz mógł łatwo demontować zbiorniczek i cieszyć się ze zwiększonej wygody obsługi. Co więcej, pojemnik możesz napełnić wodą z kranu, bez obaw o zakamienienie podzespołów tego sprzętu. Pojemność wynosząca aż 200 ml, pozwoli Ci na łatwe i szybkie odświeżenie lub wygładzenie około sześciu sztuk ubrań lub pojedynczego mebla tekstylnego.

Specyfikacja: Clatronic TDC 3717

Marka:

Clatronic

Moc:

1100 W

Para podstawowa:

20 g/min

Pojemność zbiornika:

200 ml

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

4006160638912