Cecotec FastFurious 5050 X-Treme

7.5

Expert ScoreCzytaj opinie

219,00 

Żelazko Cecotec Fast & Furious 5050 X-Treme

Żelazko Cecotec 5050 Fast&Furious X-Treme to jak sama nazwa wskazuje solidny pomocnik w prasowaniu każdego dnia. Strumień pary w opcji podstawowej 55 g/min stale uderza w niewielkie zagniecenia tkanin, ułatwiając ich nawilżanie i rozprostowanie. Dodatkowe uderzenie pary do 200g/min wnika jeszcze głębiej w tkaninę, aby jeszcze mocniej zwilżać i usuwać też oporne i uleżane zagniecenia, np. z letnich bluzek które całą zimę leżały w szafie.

Cecotec 5050 para

Cecotec Fast & Furious 5050 X-Treme to nowoczesne prasowanie w zasięgu ręki. Wszystkie ustawienia widzisz na praktycznym wyświetlaczu LED. Jednym rzutem oka sprawdzisz poziom temperatury i ocenisz, czy jest ona adekwatna do materiałów, które zamierzasz za chwilę prasować. W razie potrzeb możesz ją zwiększyć lub zmniejszyć za pomogą wygodnego pokrętła.Wielką zaletą, coraz bardziej docenianą, jest możliwość prasowania w pozycji pionowej. Stopa nie dotyka materiału, a cały proces opiera się na działaniu gorącej pary pod wysokim ciśnieniem. Mając na uwadze ciągłość i wygodę prasowania, zbiornik na wodę został powiększony do 300ml. Dzięki temu zabiegowi już nie musisz co kwadrans uzupełniać wody by podtrzymać generowanie pary. Co więcej, cały proces prasowania również znacznie się skraca. Żelazko Cecotec Fast & Furious 5050 X-Treme posiada funkcję samooczyszczania, która dba o dobrą przepustowość kanalików parowych i zawsze czystą parę.

Cecotec 5050 wyświetlacz

Stopa jest ceramiczna i ma dużo otworów parowych na swoich bokach. Dodatkowo, w modelu tym zamontowany jest system Anti-Drip, czyli funkcja zabezpieczająca przed skraplaniem się wody i spływaniem na powierzchnię stopy. Dopiero gdy stopa osiąga odpowiednio wysoką temperaturę, to pobieranie wody i zamienianie jej w parę zostaje odblokowane. Dzięki takiemu zabezpieczeniu nie ma szans na przypadkowe zmoczenie koszuli, którą zaraz zamierzasz założyć!

Specyfikacja: Cecotec FastFurious 5050 X-Treme

Marka:

Cecotec

Moc:

2720 W

Para podstawowa:

55 g/min

Para dodatkowa:

200 g/min

Pojemność zbiornika:

300 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

‎5060528035996