299,99 

Generator pary Breville PressXpress VIN411X

Czy da się sprawić by prasowanie było łatwe i przyjemne? Jasne, ze tak! Wypróbuj generator pary Breville PressXpress VIN411X i poczuj różnicę. Urządzenie wytwarza parę pod ciśnieniem 6 barów. Ilość pary podstawowej to 115 g / min, a dodatkowe uderzenie to aż 245 g / min, abyś mogła jak najprędzej uporać się ze stosem prasowania. Gotowość do pracy jest osiągana w zaledwie dwie minuty, a to dzięki mocy 2600 W. Technologia soleTEMP odpowiada za ustawienie stałej, niezmiennej temperatury stopy, która jest skuteczna ale i bezpieczna dla wszystkich tkanin.

Breville VIN411X generator pary

Dzięki temu szybko wygładzasz ubrania i masz pewność, że żelazko nie przypali żadnego materiału. Urządzenie zapewnia też wyrzut pary gdy stopa zostanie podniesiona do pionu – a przez to możesz prasować ubrania zawieszone na wieszaku, bez potrzeby rozkładania deski. Generator pary Breville PressXress VIN411X ma zaawansowaną, ceramiczną stopę, która przesuwa się lekko we wszystkich kierunkach. Wiele małych kanałów pary i precyzyjny czubek stopy ze zwiększona ilością otworów parowych pozwolą na solidne wyprasowanie nawet wąskich, małych i trudno dostępnych miejsc – od powierzchni wokół guzików po kołnierzyki. Blokada kapania dba o to, aby nie występowało plamienie tkanin. Omawiany model posiada pojemny zbiornik na wodę, aby jak najbardziej wydłużyć czas pracy przy jednym napełnieniu – jest to aż 1,7 litra. Gdy woda się skończy i nadejdzie czas jej uzupełnienia, zostaniesz o tym poinformowany sygnałem dźwiękowym – odpowiada za to technologia Dry Tank.

Breville VIN411X stopa

Innowacyjny wskaźnik zapobiegający gromadzeniu się kamienia i tacka samoczyszcząca pomagają zachować dobry stan urządzenia. Kabel zasilający ma 1,9 m, a przewód parowy 1,6 m – dzięki temu masz zapewnioną znaczną swobodę ruchów podczas prasowania. Bądź pewna bezpieczeństwa podczas użytkowania stacji pary Breville VIN411X dzięki technologii automatycznego wyłączania, która odcina pobór prądu i kończy pracę urządzenia w przypadku ponad 5-ciu minut bezczynności.

Specyfikacja: Breville PressXpress VIN411X

Marka:

Breville

Moc:

2600 W

Ciśnienie:

6 bar

Para podstawowa:

115 g/min

Para dodatkowa:

245 g/min

Pojemność zbiornika:

1.7 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

5060569672723