64,00 

Żelazko Blaupunkt HSI201BL

Szukasz małego, skutecznego i taniego urządzenia do prasowania? Dobrze trafiłeś! Żelazko Blaupunkt HSI201BL posiada wszystkie te cechy. Moc 2170 Watt jest odpowiedzialna za prędkie i stabilne podgrzewanie wody, by zamienić ją w parę. Wytwarzana para jest wyrzucana strumieniem do 25 g/min przez dysze prosto na tkaniny. Po uruchomieniu dodatkowego wyrzutu pary model ten zaczyna generować strumień o sile do 80 g pary wodnej na minutę. Dzięki temu nawet grube tkaniny nie stanowią problemu.

BLAUPUNKT HSI201BL zelazko

Żelazko Blaupunkt HSI201BL ma wbudowaną manualną regulację temperatury. Co więcej, jest ona bezstopniowa, co umożliwia na dowolne wyznaczanie wybranego poziomu ciepła stopki i kontrolę parametrów w każdym momencie. Stopa posiada dodatkowe zabezpieczenie przed przegrzaniem. Lampka kontrolna da Ci znać kiedy temperatura będzie odpowiednia, by móc od razu rozpocząć pracę.

BLAUPUNKT HSI201BL żelazko parowe

Pojemność zbiorniczka na wodę 200 ml – zapewnia zrównoważony, optymalny stosunek pomiędzy ilością dostępnej wody a całościowym ciężarem urządzenia dla wygodnej pracy. Łatwe i szybkie napełnianie wodą jest możliwe dzięki szerokiemu otworowi do napełniania i lejkowi. Po użyciu i zamknięciu otwór pozostaje całkowicie szczelny. Obrotowa tuleja i złącze przewodu zasilającego ułatwiające obsługę i sprawiają że kabel się nie plącze ani nie przeciera.

Specyfikacja: Blaupunkt HSI201BL

Marka:

Blaupunkt

Moc:

2170 W

Para podstawowa:

25 g/min

Para dodatkowa:

80 g/min

Pojemność zbiornika:

200 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

5901750503535