179,00 

Parownica BEKO STM3116W

Praktyczna pomoc będąc w domu oraz w podróży. Parownica BEKO STM3116W pomaga szybko i praktycznie wygładzić delikatne zagniecenia, nadać schludny wygląd w wygodny, ale i szybki sposób, nawet gdy bardzo się śpieszysz. Do pełnej gotowości Beko potrzebuje jedynie 35 sekund. Model ten dysponuje mocą 1600W i wyrzutem pary 25g/min, by skutecznie rozprawić się ze wszystkimi wymiętymi tkaninami i pomóc Ci wyglądać świetnie! Steamer Beko STM3116W ma znaczny, 230 ml zbiornik na wodę.

Beko STM3116W steamer

Szybko i łatwo go odłączysz od urządzenia i napełnisz pod kranem. Gdy woda się skończy, dioda powiadomi Cię o konieczności ponownego uzupełnienia. Gdy pojemnik będzie pełny, jedno kliknięcie powoduje uruchomienie generowanie pary poprzez otwory w płytce. Podgrzewanie płytki pomoże pozbyć się pary aby ubranie nie było zbyt wilgotne. Praktyczność urządzenia jest zwiększona poprzez możliwość zastosowania go w pionie jak i w poziomie. STM3116W nie tylko wygładza tkaniny, ale też dba o ich higienę. Spora moc i wysoka temperatura pary pomagają zabić wszelkie zapachy utrzymujące się na materiale. Będzie to bardzo duża zaleta gdy chcesz ponownie założyć satynową bluzkę, a nie wymaga ona jeszcze prania, które za każdym razem może powodować jej blaknięcie. Para naturalnie rozprawi się z zapachem tytoniu i perfum. Jeżeli masz w domu małe dzieci, szybko nadasz sterylną czystość ich ubrankom. Co zaskakujące, parownica Beko STM3116W może być przydatna także podczas codziennych prac w domu. Odświeżanie tapicerowanych kanap i foteli będzie znacznie prostsze. To samo dotyczy rolet, które są dosyć wymagające.

Beko STM3116W

Zabawki Twojego dziecka spadły na ziemię, i boisz się że podczas zabawy pluszowym misiem bakterie przeniosą się na Twojego bobasa? Wyrzut pary poradzi sobie także w tej kwestii. STM3116W jest łatwy i bezpieczny w użytkowaniu. Nawet gdy zapomnisz wyłączyć go z prądu i wyjdziesz z domu lub pochłonie Cię ulubiony serial, to wyłączy pobór prądu po ośmiu minutach. Kabel o długości 2,5 m sprawi, że komfort użycia będzie wysoki, nieważne czy wygładzasz ubrania wiszące na wieszaku lub manekinie, odświeżasz tapicerowane meble lub nadajesz ogłady firankom. Mały, zwinny i wielofunkcyjny – taki właśnie powinien być dobry steamer!

Specyfikacja: Beko STM3116W

Marka:

Beko

Moc:

1600 W

Para podstawowa:

25 g/min

Pojemność zbiornika:

230 ml

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

8690842485534