247,74 

Parownica Aeno GS2

Parownica do ubrań Aeno GS2 to urządzenie o mocy 1500Watt i wyrzucie pary z intensywnością 24gr/min. Gotowa jest do pracy już w niecałe 60 sekund, przez co znakomicie sprawdzi się w codziennych zastosowaniach, gdy chcesz lekko wygładzić i odświeżyć swoją garderobę przed założeniem. Steamer ten ma kompaktową konstrukcję i nadaje się do pielęgnacji wszystkich tkanin, a wszystko to bez uporczywego rozkładania deski.

Aeno GS2 steamer do ubrań

Parownica Aeno GS2 szybko upora się z fałdami i zagnieceniami na spodniach, bluzkach i koszulkach, ale też na grubych, zimowych ubraniach wierzchnich, takich jak marynarki, płaszcze czy kurtki. Płytka ma 5 dysz, przez które wydobywa się para, a centralna z nich jest największa, aby można było ją ukierunkować na pojedyncze, ale szczególnie ciężkie zmarszczki. Sporą zaleta jest wszechstronność stosowania – urządzeniem możesz operować poziomo, pionowo, do góry nogami – żaden z kierunków nie spowoduje wycieków. Zdarza Ci się zapomnieć, aby wyłączyć urządzenie z prądu? Parownica Aeno GS2 wyłączy się automatycznie gdy nie będzie używana przez kilka minut lub gdy zbiornik wody będzie pusty. Dzięki takiemu rozwiązaniu zapewnisz sobie bezpieczeństwo i spokojną głowę! przewód elektryczny ma długość 2.5 metra. To więcej niż średnia, przez co wygładzanie ubrań będzie jeszcze bardziej komfortowe i swobodne. Z powodzeniem możesz wygładzać również firanki, zasłony i inne tekstylia domowe.

Aeno GS2 parownica

Steamer Aeno GS2 ma kompaktowe wymiary, przez co nie zajmuje dużo miejsca na półce w domu ani w walizce na wyjeździe. Co ważne, jest lekki, bo waży tylko 710 g. W zestawie dołączona jest także rękawica ochronna – przyda się zwłaszcza dla początkujących, którzy obawiają się pierwszych kontaktów z parą oraz torba do przechowywania. Torba będzie praktyczna do użycia w domu, ponieważ zabezpieczy steamer przed kurzem oraz w podróży, gdzie ochroni go przed zarysowaniami.

Specyfikacja: Aeno GS2

Marka:

Aeno

Moc:

1500 W

Para podstawowa:

24 g/min

Pojemność zbiornika:

110 ml

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

5291485011574