299,00 

Parownica Aeno AGS0003

Jeśli chcesz masz pilną potrzebę szybkiego wygładzenia i odświeżenia swojej odzieży, to parownica Aeno AGS0003 będzie świetnym narzędziem do takiej operacji. Para o temperaturze 160°C wygładzi Twoje ubrania, a także dba o ich wysoką higienę – wnikając głęboko we włókna, zabije wszystkie bakterie, alergeny a także nieprzyjemne zapachy. Czy to nie wspaniałe, że jedno urządzenie zrobi tyle rzeczy na raz? Wyrzut pary to aż 32g/min. Moc urządzenia to 1500Watt, co umożliwi ciągły, nieprzerwany wyrzut pary.

AENO AGS0001 steamer

Zbiornik na wodę ma pojemność 250 ml. Jest on profilowany i świetnie wpisuje się w całościowy design urządzenia, tak aby trzymanie rękojeści nawet przez dłuższy czas było wygodne i bardzo komfortowe. Płatka parowa jest podgrzewana, a 9 otworów dba o właściwe rozprowadzanie pary po tkaninach. Parownicy Aeno AGS0003 możesz używać w pionie jak i poziomie, bez ryzyka wycieku wody ze zbiornika.

AENO AGS0001 parownica

Model ten ma 3 tryby pracy – niski, średni i wysoki, które dostosowują ilość wyrzucanej pary do potrzeb Twoich ubrań. Inteligentny wskaźnik LED poinformuje Cię o aktualnym trybie pracy, dzięki czemu masz pełną kontrolę nad ustawieniami prasowania. Co więcej, nie masz już przymusu wybierania na wyjazd służbowy odzieży z materiałów, które się nie gniotą. Urządzenie automatycznie się wyłączy, gdy nie będzie używane lub gdy zbiornik na wodę będzie pusty. Waga to zaledwie 940 g, co nie zwiększy znacznie wagi walizki, gdy zdecydujesz się zabrać go ze sobą w podróż.

Specyfikacja: Aeno AGS0003

Marka:

Mozano

Moc:

1500 W

Para podstawowa:

32 g/min

Pojemność zbiornika:

250 ml

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

5291485011161