218,00 

Żelazko Philips Seria 5000 DST5030/80

Jeżeli zależy Ci na szybkich i solidnych rezultatach prasowania, to żelazko Philips DST5030/80 jest propozycją właśnie dla Ciebie. Moc 2400 Watt sprawia, że model ten ekspresowo się nagrzewa i w kilka chwil jest gotowe do pracy. Intensywny strumień pary gwarantuje doskonałe rezultaty prasowania. W trybie podstawowym wynosi on 45 g/min, a w trybie wspomagającym na grube i toporne materiały jest to 180 g/min.

Philips DST5030-80 żelazko parowe

Philips DST5030/80 posiada konwencjonalne pokrętło do zarządzania poziomem temperatury. Możesz ją ustawić od poziomu minimalnego, dedykowanego do satyny lub wełny, aż do maksymalnego, który jest przeznaczony do jeansu lub sztruksu. Dwa przyciski uruchamiające dodatkowy wyrzut pary i spryskiwacz uruchomisz jednym palcem, kciukiem. Uchwyt jest ergonomiczny i zapewnia sporą wygodę dla dłoni, nawet podczas długich sesji prasowania. Zbiornik wody o pojemności 320 ml zapewnia więcej wygładzonej garderoby za jednym razem. Nie musisz już często przerywać pracy aby uzupełnić poziom wody. Funkcja samoczyszczenia odpowiada za usuwanie osadów wapiennych które mogły osiąść na ściankach komory parowej, aby nie obniżały efektywności generowania pary. Regularne odkamieniania zapewnia też bezpieczeństwo dla Twoich tkanin i brak powodowania brązowych lub białych plam.

steam glide plus

Stopa SteamGlide Plus jest niezwykle gładka, przez co sunie po materiałach bez trudu, ale też ze znaczną łagodnością. Jest solidna i twarda, przez co nie straszny jej kontakt z guzikami i zamkami błyskawicznymi, bo nie spowodują jej zarysowania. Stopę tą bardzo łatwo wyczyścisz w razie zabrudzenia. Otwory parowe pomagają jednolicie i proporcjonalnie rozprowadzić parę po tkaninie. Funkcja blokady pilnuje, aby z otworów nie wydostawały się krople wody, które mogłyby za bardzo zmoczyć Twoje ubrania.

Specyfikacja: Philips DST5030/80 Series 5000

Marka:

Philips

Moc:

2400 W

Para podstawowa:

45 g/min

Para dodatkowa:

180 g/min

Pojemność zbiornika:

320 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

8710103968214