609,00 

Generator pary Zelmer Pro Compact ZIS8402

Generator pary Zelmer ZIS8402 to kolejna warta polecenia pozycja od niemieckiego producenta. Model ten wyróżnia się spośród innych modeli kształtem oraz funkcjonalnościami. Również jego parametry techniczne nie pozwalają przejść obok niego obojętnie. Pierwsza sprawa to ciśnienie – aż 8 bar, czyli jedna z najwyższych wartości na rynku. Para podstawowa to 150 g/min, a dodatkowa to 400 g/min, a więc zacnie jak na ten segment urządzeń do prasowania. Moc to 2400 Watt.

Zelmer ZIS8402 Pro-Compact generator pary

Opatentowana technologia Smart-Care sprawia, że nie musisz już głowić się jaki ustawić poziom temperatury, a jaką ilość pary. Generator pary Zelmer zIS8402 automatycznie ustawi optymalne parametry prasowania do rodzaju prasowanej tkaniny. Dzięki temu bezpiecznie i bez ryzyka wyprasujesz największe zagniecenia bez uszkodzenia włókien i struktury tkaniny. Tryb ECO pomoże Ci dbać o niskie rachunki za prąd oraz niższy pobór wody. Funkcja Auto-Off zadba o Twoje bezpieczeństwo i odetnie prąd po dłuższej chwili bezruchu. Osady wapienne potrafią przyprawić o ból głowy, nieważne czy to jest czajnik elektryczny czy żelazko. W każdym wypadku są szkodliwe i pogarszają efektywność urządzeń. Gdy się zbytnio nagromadzą, mogą obniżać efektywność generowania pary a do tego zapchać kanaliki parowe. Z tego względu system CALC’nCLEAN wychwytuje osady wapienne i dba o to, aby nie uszkadzały generatora pary Zelmer ZIS8402. Pojemność zbiornika na wodę to 1,6l – wystarczająco na dłuższą sesję prasowania.

Zelmer ZIS8402 Pro-Compact — kopia

Stopa Diamond 4D Ceramic jest nowoczesna, gładka i daje satysfakcjonujący ślizg po tkaninach. Dodatkowo jest twarda i solidna, a więc nawet gdy przesuniesz nią po zamkach czy guzikach, to nie powstanie żadne zarysowania. System Anti-Drip zapobiega kapaniu wody z otworów stopy, przez co na prasowanych tkaninach nie powstaną wielkie plamy i nie spowodują one zabrudzenia ubrań.

Specyfikacja: Zelmer ZIS8402 Pro-Compact

Marka:

Zelmer

Moc:

2400 W

Ciśnienie:

8 bar

Para podstawowa:

150 g/min

Para dodatkowa:

400 g/min

Pojemność zbiornika:

1.6 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

8003705118089