649,99 

Generator pary ZIS8400 Xcompact

Z generatorem pary Zelmer ZIS8400 Xcompact prasowanie staje się znacznie szybsze i łatwiejsze. Moc 2400 W, ciśnienie 8 bar oraz wbudowany wysokowydajny bojler który wytwarza 150 g pary wodnej na minutę to możliwości techniczne, które odpowiadają za skuteczne prasowanie. Zmagasz się z trudnymi, utrwalonymi zagnieceniami, które nie chcą się wygładzić? Z pomocą przyjdzie tryb Boost, w którym ilość wyrzucanej pary zwiększa się do 400 g/min. Takiej ilości podda się każde zagniecenie.

ZELMER ZIS8400 Xcompact para

Dla bezpieczeństwa ubrań generator pary Zelmer ZIS8400 zawsze podgrzewa się do ustalonej i automatycznie uśrednionej temperatury. Dzięki temu tkaniny nie są wystawione na ryzyko przypalenia. Co w przypadku cienkich tkanin, które nie potrzebują aż tyle pary? Tutaj polecamy tryb ECO – sprawdzi się on przy delikatnych materiałach, takich jak jedwab czy puszysta wełna. Tryb ten to po pierwsze oszczędność energii, a po drugie – mniejszy jednostkowy wyrzut pary. Stopa jest ceramiczna i lżejsza niż w tradycyjnym, małym żelazku parowych, ponieważ zbiornik na wodę znajduje się w podstawce (czyli stacji bazowej) a nie we wnętrzu stopy. Model ten posiada też blokadę kapania, która niweluje ewentualne kropelki wody, aby nie wyciekały na prasowane tkaniny i nie powodowały przypaleń. Otwory parowe o różnych kształtach pozwalają na przepuszczenie większych ilości pary w tym samym czasie. Generator pary zelmer ZIS8400 Xcompact posiada mały, zgrabny pojemnik na wodę. Jednorazowo możesz jej wlać aż 1,5l. Jeżeli woda posiada wysoką twardość, nie musisz się martwić. Wbudowany system antywapienny wychwytuje wszystkie drobinki wapienne, zanim trafią do boilera. Tak zachowasz jego czystość, która z kolei przełoży się na sprawne działanie przez długie lata i brak wyrzucania brudnej wody na czystą, ledwo wypraną odzież.

ZELMER ZIS8400 Xcompact stopa

Wbudowany system antywapienny wychwytuje wszystkie drobinki wapienne, zanim trafią do boilera. Tak zachowasz jego czystość, która z kolei przełoży się na sprawne działanie przez długie lata i brak wyrzucania brudnej wody na czystą, ledwo wypraną odzież. Zelmer ZIS8400 dba o Twój komfort i bezpieczeństwo nawet małymi gestami. Z tego powodu model ten potrzebuje tylko 2 minut na bycie gotowym do pracy. To szybciej niż przygotowanie sobie kawy! Kolejny aspekt to funkcja automatycznego wyłączania. Gdy nie będziesz poruszać stopą przez dłuższą chwilę, urządzenie odetnie pobór prądu, oszczędzając energię i zachowując bezpieczeństwo przeciwpożarowe.

Specyfikacja: Zelmer ZIS8400 Xcompact

Marka:

Zelmer

Moc:

2400 W

Ciśnienie:

8 bar

Para podstawowa:

150 g/min

Para dodatkowa:

400 g/min

Pojemność zbiornika:

1.5 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

5908269347063