484,92 

Generator pary Zelmer Smartcare ZIS6450

Generator pary Zelmer ZIS6450 to prawdziwa rewolucja w prasowaniu! Dzięki mocy 2400 Watt, ciśnieniu do 6 barów i wbudowanemu bojlerowi model ten tworzy do 120 g pary wodnej na minutę. Wobec naprawdę silnych mankamentów odzieży, które mimo wielu prób nie chcą się rozprostować, możesz użyć trybu boost – dodatkowej pary w ilości 450g/min. Prasowanie staje się łatwe i szybkie, a Ty zyskujesz więcej wolnego czasu dla siebie i dla swojej rodziny.

Zelmer ZIS6450 ustawienia

Tryb ECO w stacji pary Zelmer ZIS6450 to oszczędność energii elektrycznej i bezpieczeństwo tkanin. Mniejszy jednorazowy wyrzut pary pobiera mniej prądu oraz będzie odpowiedni dla delikatnych tkanin, jak jedwab czy wełna, których nie zależy zbytnio zwilżać. Opcja wyrzutu pary w pionie pomoże Ci wygładzić falbanki oraz ogólnie nadać puszystości ubraniom, które długi czas wisiały na wieszaku w szafie. Będzie to szczególnie przydatne, gdy bardzo Ci się śpieszy do wyjścia z domu na ważne spotkanie. Stopa prasująca w Zelmer ZIS6450 jest lżejsza niż w tradycyjnym urządzenie, ponieważ nie ma wbudowanego zbiorniczka na wodę. Stopa jest anodonowa i płynnie sunie po wszystkich rodzajach garderoby. Otwory parowe pomagają równomiernie zwilżyć i prostować tkaniny. Funkcja AntiDrip dba aby wydobywała się z nich jedynie para, a nie całe krople wody, które mogłyby poplamić lub spowodować przypalenia. Zbiornik jest umieszczony w stacji bazowej. To zaś umożliwia zwiększenie jego pojemności – tutaj do 1,3l, oraz zapewnienie wyższej wygody użytkowania.

Zelmer ZIS6450 Smartcare stopa

ZIS6450 posiada system ochrony przed kamieniem, który mógłby osłabiać moc urządzenia oraz powodować wyrzucanie zebranych drobinek wapiennych przez stopę. CALC’nCLEAN ma wszystko pod kontrolą. Teraz kamień przestanie być problemem, nawet jeżeli w Twoim kranie płynie twarda woda. Potrzebujesz wyprasować zamsz? Z pomocą przyjdzie funkcja prasowania na sucho. Możesz całkowicie wyłączyć opcję zwilżania i prasować bez obaw o zniszczenie struktury zamszu. Dzięki zaprojektowanemu schowkowi na kabel ZIS6450 zajmuje mniej miejsca, a przewód nie plącze się w najmniej pożądanych sytuacjach.

Specyfikacja: Zelmer ZIS6450 Smartcare

Marka:

Zelmer

Moc:

2400 W

Ciśnienie:

6 bar

Para podstawowa:

120 g/min

Para dodatkowa:

450 g/min

Pojemność zbiornika:

1.3 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

5908269347056