349,99 

Zelmer Active ZIS2415

Generator pary Zelmer ZIS2415 to niesamowita pomoc w prasowaniu. Używając moc 2400 Watt, ciśnienie do 4 barów i bojlera wytwarzającego do 90 g pary wodnej na minutę, prasowanie staje się znacznie szybsze i efektywniejsze. Jeżeli to by było za mało na grube tkaniny typu jeans lub sztruks, na podorędziu masz też dodatkowy wyrzut pary w ilości 140g/min. Pod taką mocą ugnie się każde zagniecenie, przez co zyskasz więcej wolnego czasu dla siebie.

Zelmer ZIS2415 prasowanie

Stacja pary Zelmer ZIS2415 poradzi sobie z każdą tkaniną. Tryb prasowania na sucho będzie praktyczny gdy chcesz nadać schludny wygląd zamszowej narzutce. Funkcja prasowania w pionie przyda się, gdy będziesz chciała odświeżyć sukienki z koronkami, bufkami i falbankami. Zawieś ubranie na wieszaku na drzwiach, przesuń stopą wzdłuż koszuli czy bluzki i gotowe. Bez rozkładania deski, bez powodowania przypadkowych zagnieceń i bez dotykania delikatnej tkaniny, która mogłaby się wyświecić. Cudownie! Stopa ZIS2415 ma powłokę ceramiczną, która daje płynny, nieutrudniony ślizg. Możesz zapomnieć o przypadkowych zahaczeniach materiałów i marszczenia go. Spora ilość otworów parowych umożliwia jednolite, równomierne rozprowadzanie pary, aby każdy fragment tkaniny został skutecznie rozprasowany. Szpiczasty czubek z otworami dba o to, aby nawet najmniejsze elementy garderoby, np. kołnierzyk koszuli został dokładnie wyprasowany. Pojemnik na wodę zmieści jej 1,2l. Z powodzeniem wystarczy jej, aby wyprasować do kilkunastu koszulek lub bluzek. Gdy woda się skończy, możesz łatwo odłączyć zbiornik i uzupełnić go bezpośrednio pod kranem. Czynność wykonasz łatwo i wygodnie, bez użycia dodatkowego kubeczka.

Zelmer ZIS2415 stopa

System antykamienny dba o oczyszczanie wody z osadów wapiennych, aby nie powodowały na Twoich ubraniach białych lub brązowych plam podczas prasowania. Generator pary Zelmer ZIS2415 Active posiada bardzo praktyczny schowek na kabel. Jako że przewód elektryczny ma 2m długość, a przewód parowy aż 1,7m, niestety mogą się one plątać. Wkładając je do schowka, szybko wyeliminujesz to ryzyko. Model ten jest kompaktowy, a więc łatwo go przeniesiesz i przechowasz w szafie pomiędzy sesjami prasowania. Blokada stopy dodatkowo zapewnia bezpieczeństwo podczas przenoszenia urządzenia.

Specyfikacja: Zelmer ZIS2415 Active

Marka:

Zelmer

Moc:

2400 W

Ciśnienie:

4 bar

Para podstawowa:

90 g/min

Para dodatkowa:

140 g/min

Pojemność zbiornika:

1.2 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

5908269344130