259,00 

Żelazko Zelmer Performance ZIR3210

Żelazko ZIR3210 Performance to najmocniejsza propozycja od Zelmer. Wysokie parametry techniczne plasują ten model w ogólnej czołówce na rynku wśród tradycyjnych urządzeń do prasowania. Wyrzut pary to przedział aż 0-65 g/min. W wyjątkowych sytuacjach z pomocą przyjdzie dodatkowy wyrzut pary 220g. Takiej sile nie oprze się żadne zagniecenie, nawet na najbardziej pomiętych tkaninach. Wysoka moc 3200W zapewnia niemal natychmiastową gotowość do pracy.

Zelmer ZIR3210 para

Żelazko Zelmer ZIR3210 to połączenie wysokiej funkcjonalności i nieco wyższej, ale wciąż przystępnej ceny. Produkt posiada wszystko, czego można oczekiwać od nowoczesnego urządzenia do prasowania. Szczególnie godna polecenia jest funkcja prasowania w pionie, dzięki której możesz sam zadbać o elegancki wygląd garniturów. Technologia Sense to czujnik dotykowy zainstalowany w rączce. Powoduje on automatyczne generowanie pary, gdy tylko łapiemy za rączkę. Gdy ją puszczamy, również automatycznie wyłącza się. Pojemność zbiornika na wodę to aż 360ml. Otwór wlewowy ma praktyczną klapkę zabezpieczającą przed rozlaniem wody.Nie musisz się też martwić o kondycję ZIR3120, ponieważ model ten ma wbudowany potrójny system antykamienny: opcję automatycznego czyszczenia, system zapobiegający osadzaniu się drobinek wapiennych i program Shot Anticalc. Funkcje te usuwają osadzające się drobinki kamienia, w efekcie czego ZIR3120 dłużej generuje solidne ilości pary i prasuje skutecznie. Podwójna stopa ceramiczna Diamond 4D jest odporna na zarysowania (np. gdy przypadkowo przesuniemy nią po guzikach czy napach) i świetnie ślizga się po każdego rodzaju tkaninie. Stopa posiada blokadę kapania, zapobiegającą wylewaniu się kropli wody z kanalików parowych, kiedy ustawisz niską temperaturę lub odstawisz urządzenie w pozycji poziomej na desce. Blokada zabezpiecza czyste, świeżo wyprane tkaniny przed zaplamieniem i pobrudeniem. Funkcja Anti-Shine chroni ciemne i delikatne materiały przed powstawaniem wyświeceń.

Zelmer ZIR3210 żelazko parowee

Ergonomiczny uchwyt sprawia, że prasowanie jest jeszcze bardziej komfortowe niż dotychczas. Dzięki technologii soft touch łatwo i wygodnie jest go trzymać w dłoni i – co ważne dla bezpieczeństwa – nie wyślizguje się z niej tak łatwo. Optymalna waga 1,55 kg zapewnia dobrą siłę docisku ale też jest to na tyle niewiele, że nawet przy dłuższym prasowaniu w pionie nie odczujemy większego zmęczenia dłoni.

Specyfikacja: Zelmer ZIR3210 Performance

Marka:

Zelmer

Moc:

3200 W

Para podstawowa:

65 g/min

Para dodatkowa:

220 g/min

Pojemność zbiornika:

360 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

5908269350735