299,99 

Żelazko Tefal FV5677 Turbo Pro Simone

Skuteczność, innowacyjność i ciekawy, finezyjny wygląd. To podstawowe słowa, jakimi można określić żelazko Tefal FV5677. Urządzenie ma świetne, wysokie parametry działania. Podstawowy aspekt to wytwarzanie pary w ilości do 50 g/min, która pozwala szybko wyprasować sporą liczbę ubrań. W rozprawieniu się z trudnymi zagnieceniami pomoże Ci się dodatkowy wyrzut pary z mocą 230 g/min, który szybko uruchomisz jednym palcem. Moc nominalna to 2800 Watt.

Tefal FV5677 żelazko parowe

W żelazku Tefal Turbo Pro Sinome FV5677 zamiast obrotowego pokrętła masz wygodny suwak. To ciekawa propozycja i miła odskocznia od dotychczasowych rozwiązań. Suwakiem równie łatwo ustawisz adekwatną temperaturę stopy. Na mocno wymięte tkaniny możesz skorzystać z tajnej broni, jaką jest spryskiwacz. Nieduża ilość wody zostanie rozpylona na materiał, aby został mocniej zwilżony i łatwiej poddał się prostującemu ciepłu stopy. Żelazko Tefal FV5677 Turbo Pro Simone może być napełniane wodą z kranu. To bardzo wygodne rozwiązanie, dzięki któremu nie musisz kupować co chwilę wody destylowanej, która oznacza dodatkowe koszty. Wbudowany system antywapienny pomaga Ci pozbyć się problemu osadzania kamienia na podzespołach posiadanego urządzenia oraz zapewni Ci długą bezawaryjność i żywotność. Co więcej, masz zagwarantowaną czystość i brak plam na tkaninach podczas prasowania.

Tefal FV5677 prasowanie

Stopa w modelu Tefal FV5677 ma stopę pokrytą powłoką Durilium AirGlide Autoclean. Jest ona solidna, wytrzymała nawet gdy przejedziesz nią po metalowych guzikach i finezyjnie ozdobiona. Kanaliki parowe umożliwiają intensywne i równomierne rozprowadzanie pary, a ich kondensacja na samym czubku umożliwia solidne zwilżenie i rozprostowanie nawet małych i wąskich elementów odzieży. Znacznym plusem jest blokada Anti-Drip, która zapobiega wyciekom wody w niskich temperaturach.

Specyfikacja: Tefal FV5677 Turbo Pro Simone

Marka:

Tefal

Moc:

2800 W

Para podstawowa:

50 g/min

Para dodatkowa:

230 g/min

Pojemność zbiornika:

300 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

3121040077757