884,56 

Generator pary Tefal Express Protect SV9202

Z generatorem pary Tefal SV9202 Express Protect przekonasz się jak łatwe i szybkie może być prasowanie. Stacja wytwarza ciśnienie wtłaczania pary o mocy 7,5 bara. Ilość dostarczanej pary w trybie standardowym to 130 g/min, ale walce z utrwalonymi zagnieceniami możesz skorzystać z dodatkowego wyrzutu pary, o sile 520g/min. Takie ilości pary zdecydowanie wystarczą, aby pozbyć się wszystkich zagnieceń w mgnieniu oka!

Tefal sv9202 żelazko stacja pary

Stacja pary Tefal SV9202 ma jeden program prasowania, który pasuje do każdego rodzaju tkaniny – od satyny po grube swetry. Nie ma potrzeby nagrzewać stopy generatora do czerwoności, ponieważ kluczowe zadanie odgrywa tu para, a nie ciepło. Dzięki temu możesz być spokojna o bezpieczeństwo swoich ubrań – nic się nie przypali! Dodatkowo, duże ilości pary pozwolą pozbyć się 99% bakterii na ubraniach.

Tefal sv9202 stacja pary

Szkliwiona stopa w Tefal SV9202 to Durilium AirGlide – najwyższej jakości powłoka markiTefal. Umożliwia płynny, lekki ślizg po tkaninie dzięki czemu dłoń się dodatkowo nie męczy. Duża ilość otworów parowych pomaga rozprowadzić parę równomiernie po całym ubraniu – nawet podczas prasowania mniejszych elementów garderoby, samym czubkiem stopy!

Urządzenie zostało wyposażone w duży, ergonomiczny pojemnik na wodę – 1.8l, który możesz łatwo odłączyć od stacji i wygodnie uzupełnić woda z kranu. Otwór w nim jest na tyle duży, że nie sprawi to żadnego problemu a i żadna kropla wody się nie rozleje. SV9202 ma filtr antywapienny, który wychwytuje drobinki kamienia z wody – wszystko po to, aby nie przedostawały sie do środka generatora, nie obniżały jego efektywności i nie brudziły ubrań.

Model ten ma funkcję Anti-Drip, czyli blokuje kapanie z otworów parowych, aby nie poplamić ubrań podczas prasowania. Blokada LOCK SYSTEM gwarantuje bezpieczene i komfortowe przenoszenie urządzenia, a specjalne miejsce na schowanie kabla ułatwia jego przechowywanie i uniknięcie plątania. Funkca ECO pozwala zaoszczędzić do 20% prądu bez straty na funkcjonalności żelazka!

Specyfikacja: Tefal SV9202 Express Protect

Marka:

Tefal

Moc:

2800 W

Ciśnienie:

7.5 bar

Para podstawowa:

130 g/min

Para dodatkowa:

520 g/min

Pojemność zbiornika:

1.8 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

3121040077603