Tefal SV8055 Express Anti-Calc

7.2

Expert ScoreCzytaj opinie

791,95 

Generator pary Tefal Express Anti-Calc SV8055

Generator pary Tefal SV8055 Anti-Calc to połączenie łatwej obsługi z dużą siłą pary. Wytwornica o mocy 2800Watt generuje stały wyrzut pary o wartości do 120 g/min. Dodatkowo masz extra uderzenie pary na poziomie do 450 g/min pod ciśnieniem 6,5 ba. Dzięki temu łatwo wygładzisz nawet najtrudniejsze zagniecenia. Łatwo wyprasujesz każdy rodzaj tkaniny, od cienkiej satyny po gruby sztruks. Ucieszy Cię także dedykowana nakładka do delikatnych tkanin.

TEFAL SV8055 opakowanie

Stacja pary Tefal SV8055 to szybki pogromca zagnieceń – zarówno w pionie, jak i poziomie. Teraz jesteś w stanie wygładzić też ubrania wiszące na specjalnym zaczepie na drzwi, który jest dołączony do zestawu. Niezależnie jaki sposób prasowania preferujesz – zawsze masz pewność efektu odświeżenia i wygładzenia. Innowacyjna technologia pompy sprawia, że model ten pracuje bardzo cicho, podczas gdy Ty możesz jednocześnie oglądać ulubiony serial! Powłoka stopy Durilum AirGlide umożliwia Ci płynny, nieprzerwany ślizg po materiale, przez co pomaga dokładnie usunąć wszystkie niedoskonałości. Stopa jest łatwa w czyszczeniu i odporna na ewentualne zarysowania gdy przesuniesz nią po guzikach czy zamku. Ergonomiczny kształt oraz uchwyt rączki, a pozwalają na łatwe i przyjemne prowadzenie stopy, bez obaw o marszczenie materiału. Model Tefal SV8055 jest w stanie posłużyć Ci przez długi czas, ponieważ system antykamienny posiada szufladkę Calc Collector, w której gromadzi się kamień. Gdy urządzenie wyda sygnał dźwiękowy, możesz ją wyjąć i usunąć nagromadzony osad.

TEFAL SV8055 ustawienia

Wyrzut pary będzie równie silny co pierwszego dnia po zakupie a z otworów parowych nie będą się wydostawały osady które mogłyby poplamić Twoje ubrania. Wyjmowany zbiornik na wodę ma pojemność 1,8 l. Rozpoczęcie prasowania jest możliwe już po 30 sekundach od podłączenia urządzenia do prądu. Jeśli ważne jest dla Ciebie bezpieczeństwo, docenisz Lock System – blokadę która zapewni bezpieczeństwo podczas przenoszenia urządzenia. W zestawie znajdziesz też rękawicę ochronną, niezbędną do bezpieczniejszego prasowania, bez obaw o poparzenie.

Specyfikacja: Tefal SV8055 Express Anti-Calc

Marka:

Tefal

Moc:

2800 W

Ciśnienie:

6.5 bar

Para podstawowa:

120 g/min

Para dodatkowa:

450 g/min

Pojemność zbiornika:

1.8 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

3121040081945