Tefal SV8011 Express Power

6.9

Expert ScoreCzytaj opinie

799,00 

Generator pary Tefal Express Power AntiCalc SV8011

Generator pary Tefal SV8011 Express Power to urządzenie, które w dużej mierze pomoże rozprawić się z pogniecionymi ubraniami. Ma moc 2800 W. Jego pompa generuje ciśnienie 6,1 bara, dzięki czemu para wniknie głęboko w tkaniny i rozprostuje wszelakie zagięcia. Wyrzut pary to 120g/min, a po uruchomieniu dodatkowego wyrzutu pary zyskujesz jej jeszcze więcej – do 400g/min. SV8011 nagrzewa się w 2 minuty, czyli nie musisz długo czekać, aby zacząć prasować.

Tefal SV8011 Express Care para

Stacja pary Tefal SV8011 posiada manualną regulację temperatury pokrętłem, w stopie, tak jak to jest w tradycyjnym żelazku. Posiada też możliwość prasowania w pionie, dzięki czemu koronki, falbanki i inne kształty możesz łatwo unieść i nadać ogłady i puszystości. Wysoka temperatura stopy i intensywna para zabijają do 99,99% bakterii, możesz więc prasować nim ubranka i kocyki dla dzieci, aby zapewnić dla swojej pociechy wysoki poziom higieny.

Tefal SV8011 Express Care calc collerctor

Stopa w Tefal SV8011 jest szkliwiona i pokryta powłoką Durilium AirGlide – najlepszą z powłok marki Tefal. Powłoka nadaje płynne, lekkie przesuwanie po tkaninie. Dodatkowo będąc niezwykle twardą, jest odporna na przypadkowe zarysowania po przejechaniu przez metalowe zaczepy czy zamki automatyczne. Posiada także funkcję Autoclean – samoczyszczenia, przez co wkład w czyszczenie jej jest zminimalizowany. Para jest dystrybuowana przez całą powierzchnię stopy.

SV8011 dba o długie bezawaryjne działanie jak i o ubrania, zabezpieczając je na dwa sposoby przed skutkami zanieczyszczonej wody. Pierwszy z nich to Szufladka Calc Collector, która wyłapuje cząsteczki kamienia przechodzące przez boiler i umożliwia ich łatwe usunięcie. Zachowując czystość wewnętrznych elementów para może być generowana cały czas z tą samą mocą, a ubrania nie są plamione resztkami kamienia wypadającymi przez stopę generatora.

Wygodę korzystania z generatora zapewnia też dobrze wyprofilowany uchwyt stopy i trójkątna podstawka, na którą możesz postawić stopę żelazka. Model Tefal SV8011 ma „strażaka” i wyłączy się po dłuższej chwili bezczynności. Blokada przenoszenia gwarantuje bezpieczeństwo i wygodę. Kabel zasilający jak i przewód parowy łatwo owinąć wokół podstawy stacji. Pojemnik na wodę ma 1.8l, można go wyjąć i wygodnie uzupełnić pod kranem.

Specyfikacja: Tefal SV8011 Express Power

Marka:

Tefal

Moc:

2800 W

Ciśnienie:

6.1 bar

Para podstawowa:

120 g/min

Para dodatkowa:

400 g/min

Pojemność zbiornika:

1.8 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

3121040070604