460,00 

Generator pary Tefal Express Easy SV6140

Stacja pary SV6140 to nieoceniona pomoc podczas prasowania. Wytwarza dosyć silny strumień pary 120g/min, aby szybko i skutecznie rozprasowywać zagniecenia. Do trudniejszych zagnieceń można skorzystać z dodatkowego uderzenia pary w wysokości 380 g/min. Ciśnienie 6 bar sprawi, że nawet najgrubsza tkanina zostanie odpowiednio zwilżona i szybko rozprasowana. Wysoka skuteczność za niewysoką cenę. Czego można chcieć więcej?

Tefal SV6140 stacjapary

Jeśli potrzebujesz szybko i sprawnie wyprasować firanki, możesz skorzystać z funkcji pionowego wyrzutu pary, która umożliwiaj prasowanie bez bezpośredniego dotykania materiału. Możesz ją wykorzystać również do prasowania marynarek i płaszczy. Możesz prasować o wiele szybciej niż w przypadku tradycyjnego żelazka parowego i to w sposób, którego żelazko nie było w stanie umożliwić. Jedno urządzenie, a tyle przydatnych funkcji!

Tefal SV6140 żelazko z generatorem pary

Generator stacji pary SV6140 z technologią Xpress Glide zapewnia łatwy ślizg po tkaninie. Dzięki temu unikniesz zahaczania materiałów i tworzenia zagnieceń, które wcale nie są potrzebne. Nie jest to najlepsza stopa produkowana przez Tefal, ale i tak potrafi zapewnić zadowalające efekty i komfort użytkowania. Wykorzystując połączenie temperatury i pary generator pary SV6140 zabija nawet do 99,99% bakterii we wszystkich nadających się do prasowania materiałach.

System antywapienny Calc Clear zapobiega osadzaniu się kamienia z wody kranowej w środku urządzenia. Kamień wpływa negatywnie na urządzenie, nierzadko doprowadzając do zniszczenia jego elementów i obniżenia skuteczności prasowania. Dodatkowo, pozwala to uniknąć brudzenia tkanin białym wapiennym pyłem wyrzucanym przez otwory parowe w stopie. Wyjmowany zbiornik na wodę o poj. 1,7 l można napełnić w dowolnym momencie podczas pracy, znacznie ułatwiając sobie prasowanie.

SV6140 Express Easy to doskonałe efekty prasowania, pełna swoboda i jeszcze większa wygoda! Przenoszenie jest bardzo łatwe dzięki stabilnej i wygodnej blokadzie. Urządzenie jest gotowe do pracy w zaledwie 2 minuty. Jego stacji jest mniejsza od kartki A4, przez co można postawić je na desce do prasowania i chować je do szafki na akcesoria gospodarcze. Schowek na przewód ułatwia utrzymanie porządku i wygodne przechowywanie.

Specyfikacja: Tefal SV6140 Express Easy

Marka:

Tefal

Moc:

2600 W

Ciśnienie:

6 bar

Para podstawowa:

120 g/min

Para dodatkowa:

380 g/min

Pojemność zbiornika:

1.7 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

3121040079096