499,99 

Tefal Express Easy SV6131

Generator pary Tefal SV6131 Express Easy to optymalne połączenie szybkich efektów i niedużej ceny. Wysoka moc pary sprawia, że będziesz mogła prasować znacznie szybciej niż w przypadku klasycznego żelazka parowego. W trybie bazowym jest to 120 g/min, a w dodatkowym 350 g/min. Ciśnienie to 5.8 bar, które będzie w stanie wtłoczyć parę nawet przez kilka warstw. Dzięki temu prasowanie będzie jeszcze szybsze i łatwiejsze.

Tefal SV6131 generator pary

Stacja pary Tefal SV6131 dba o skuteczne prasowanie i bezpieczeństwo Twoich ubrań. Nie trzeba obawiać się o przypalenie materiału, ani też inne deformacje. Tryb ECO obniża poziom generowanej pary i pobieranego prądu. Intuicyjny panel pomaga ustawić wszystkie parametry. Prasowanie w pionie to dobre rozwiązanie do odświeżania tkanin i poprawek w ostatniej chwili tuż przed wyjściem z mieszkania, ale też do prasowania marynarek, delikatnych sukienek i zasłon. Zaletą tego modelu jest też płynne prowadzenie po tkaninie i równomierne dystrybuowanie pary wodnej. Zapewnia to ceramiczna stopa Xpress Glide ze sporą liczbą otworów parowych, rozmieszczonych po całej powierzchni stopy. Kilka z nich, umieszczonych w samym czubku, pozwala na prasowanie nawet małych lub trudno dostępnych powierzchni. W razie zabrudzenia, stopę można bardzo łatwo wyczyścić. Duży zbiornik na wodę ma pojemność maksymalną 1,7 l. Można go łatwo odłączyć nawet podczas prasowania i komfortowo napełnić bezpośrednio wodą z kranu. Jest on przezroczysty, więc łatwo zauważysz kiedy nadejdzie pora jego uzupełnienia.

Tefal SV6131 stopa

Dzięki funkcji filtracji wody Calc Clear, kamień będzie usunięty, a urządzenie zachowa dobry stan na długi czas. Dzięki temu zachowasz najwyższa moc tworzenia pary i skutecznego rozprostowywania tkanin. Dzięki dedykowanej blokadzie przenoszenie urządzenia jest niezwykle bezpieczne i wygodne. Podstawa urządzenia ma wymiary nie przekraczające kartki A4. Zapewnia to sporą wygodę przechowywania. Duża ilość gorącej pary pomaga zabijać bakterie, wirusy i grzyby. Będzie to dla Ciebie bardzo przydatne, gdy będziesz chciała nadać higieniczna czystość ubrankom Twojego dziecka.

Specyfikacja: Tefal SV6131 Express Easy

Marka:

Tefal

Moc:

2200 W

Ciśnienie:

5.8 bar

Para podstawowa:

120 g/min

Para dodatkowa:

350 g/min

Pojemność zbiornika:

1.7 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

3121040079072