935,00 

Parownica Tefal Ixeo Plus QT1510

Nie przepadasz za tradycyjnym prasowaniem? Prasuj nowocześnie, z siłą stacji pary! Tefal QT1510 Ixeo Plus łączy w sobie skuteczność i wygodę. Dzięki wyrzutowi pary pod ciśnieniem 5 barów, ilości pary 45 g/min w trybie podstawowym i 90 g/min w trybie dodatkowym, duże kłęby pary zostaną wtłoczone w tkaninę i ją zmiękczą. Moc Ixeo to 22980 Watt, co sprawia, że urządzenie poradzi sobie w w każdej sytuacji. Innowacyjna deska Smart Board może być ustawiona w jednej z trzech pozycji – pionowej, poziomej lub pod kątem 30*, co umożliwia łatwiejsze i wygodniejsze prasowanie.

TEFAL QT1510 Ixeo Plus

Innowacyjna deska Smart Board może być ustawiona w jednej z trzech pozycji – pionowej, poziomej lub pod kątem 30*, co umożliwia łatwiejsze i wygodniejsze prasowanie. Jej rozmiar jest optymalny, dostosowany do koszul, marynarek i innych rodzajów odzieży, które prasujesz najczęściej. Urządzenie jest łatwe w przenoszeniu dzięki wygodnym kółkom w podstawie, które dodatkowo nie rysują podłóg. Tefal QT1510 Ixeo Plus ma duży zbiornik na wodę – zmieścisz jej aż 1,1l przy jednym napełnieniu. W każdym momencie możesz też go łatwo odłączyć ze stacji i szybko uzupełnić pod kranem – zwłaszcza podczas przerwy na reklamę w ulubionym serialu. Model ten umożliwia też wygładzanie firan, zasłony i odświeżanie tapicerowanych mebli. Z kolei system antywapienny ma za zadanie filtrować wodę z cząstek wapiennych, dzięki czemu zapewnia bezawaryjne działanie i świetne efekty prasowania. Tefal QT1510 Ixeo + to świetne połączenie różnych urządzeń. Deska Smart Board z opcją ustawienia w jednej z trzech wygodnych pozycji gwarantuje Ci prasowanie w preferowanych przez Ciebie warunkach. Para pod wysokim ciśnieniem zabija do 99,9% zarazków i bakterii. Dzięki temu możesz szybko zapewnić higienę swoim ubraniom, ale też pluszakom i meblom tapicerowanym.

TEFAL QT1510 Ixeo Plus parownica

Obsługa QT1510 Ixeo Plus jest niezwykle łatwa.Technologia Smart Protect umożliwia wygładzanie tkanin bez konieczności regulacji temperatury aby była odpowiednia do konkretnego typu tkaniny. Technologia ta ustawia uniwersalny poziom temperatury, który jest niegroźny ale i skuteczny dla każdego rodzaju materiału. Urządzenie to to dobre rozwiązanie również wtedy, gdy nie masz za dużo czasu na prasowanie. Stopa osiąga gotowość do działania już w 70 sekund od włączenia.

Specyfikacja: Tefal QT1510 Ixeo Plus

Marka:

Tefal

Moc:

2980 W

Ciśnienie:

5 bar

Para podstawowa:

45 g/min

Para dodatkowa:

90 g/min

Pojemność zbiornika:

1.1 l

Produkt:

Parownica

EAN (GTIN):

3121040081761