299,00 

Żelazko Tefal FV8062 Pure Gliss

Gdy raz skorzystasz z żelazka Tefal PureGliss FV8062, na długo zostanie on Twoim pomocnikiem. Duża moc i solidne parametry techniczne działają całkowicie na Twoją korzyść. Moc to aż 300 Watt. Wyrzut pary w trybie ciągłym to przyzwoite 50 g/min. Z najcięższymi do wygładzenia zagnieceniami łatwo poradzi sobie funkcja Turbo, czyli dodatkowy strumień pary w ilości aż 280g/min. Uruchom go razem z wysoką, ale odpowiednią temperaturą, a wyprasujesz nawet najtrudniejszy materiał, jak len czy jeans.

Tefal FV8062 Puregliss żelazko parowe

Klasyczne pokrętło pozwala Ci samej decydować o ustawieniach temperatury stopy i podkręcać ją tam, gdzie to konieczne. Podobnie jest ustawieniami ilości pary – możesz ją zwiększać, zmniejszać a nawet całkowicie wyłączyć, aby np. nie zniszczyć zamszu. Do zadań „prawie” niemożliwych możesz wykorzystać spryskiwacz, który jeszcze mocniej niż para zwilży włókna tkanin, a ciepło stopy utrwali ich równe ułożenie i zadbany wygląd. Do szybkiego odświeżani i wygładzania możesz skorzystać z opcji wyrzutu pary w pionie. Żelazko Tefal Pure Gliss FV8062 uwzględnia szereg czynników mających wpływ na skuteczne i bezpieczne prasowanie. Jeden z nich to dbanie o urządzenie jak i odzież w przypadku używania twardej wody kranowej do generowania pary. Filtr MicroCalc to szufladka antywapienna, która przechwytuje osady wapienne z wody i je zatrzymuje, aby nie przedostały się do komory parowej i nie osiadały na jej ściankach. Gwarantuje dłuższą bezawaryjność i ogólną żywotność urządzenia.

Tefal FV8062 stopa

Stopa w modelu Tefal FV8062 jest bardzo przemyślana. Duże otwory parowe zwiększają powierzchnię, przez którą pata jest wtłaczana we włókna. Dzięki temu większe powierzchnie tkaniny są zwilżane, a przez to ich prostowanie jest lżejsze i szybsze. Powłoka to Durilium Airglide Autoclean, top of the top od Tefal. Mechanizm AntiDrip pilnuje aby z kanalików wyrzucać tylko parę, bez kropelek wody, nawet z niskich temperaturach.

Specyfikacja: Tefal FV8062 Puregliss

Marka:

Tefal

Moc:

3000 W

Para podstawowa:

50 g/min

Para dodatkowa:

280 g/min

Pojemność zbiornika:

270 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

3121040086476