Tefal Liberty SV7030 Easy Gliding

6.3

Expert ScoreCzytaj opinie

449,00 

Generator pary Tefal Liberty Easy Gliding SV7030

Generator pary Tefal Liberty SV7030 to świetne połączenie szybkiego prasowania i wysokiego komfortu obsługi. Model ten wygładza odzież szybciej niż tradycyjne żelazko z powodu wysokiemu ciśnieniu 5.5 barów i znacznej ilości pary – w ilości 120 g/min. Gdyby to było jednak za mało, możesz też wykorzystać tryb Boost, który zwiększa ilość pary do 310 g/min. Moc to 2200 Watt – wystarczająco do zapewnienia stabilnej, skutecznej pracy.

Tefal SV7030 prasowanie

Wydajny generator pary Tefal Liberty sV7030 posiada szereg praktycznych funkcji, gwarantujących wygodne prasowanie. Stopa nagrzewa się już 2 minuty, więc sprawdzi się doskonale w nieplanowanych okolicznościach, gdy spontanicznie szybko musisz wyjść z domu. W razie potrzeby masz możliwość prasowania w pionie, aby wygładzić sukienki, garsonki, spódnice ale też zasłony i firany. Model Tefal SV7030 posiada unikalny system wymiennych filtrów antywapiennych. Zmiana filtra na nowy jest łatwa, przez co Ty nie musisz tracić czasu na oczyszczanie generatora z osadów wapiennych. Jako rezultat urządzenie działa bez zarzutów, cały czas z tą samą wydajnością jak pierwszego dnia po zakupie, przez długi czas. Zbiornik na wodę ma rozmiar XL i jest odłączany, co sprawia, że ciągłe napełnianie jest zbędne. Kompaktowy rozmiar minimalizuje zajmowane miejsce podczas przechowywania.

Tefal SV7030 ustawienia

Stopa z powłoką ceramiczną zapewnia płynny poślizg i równomierne rozprowadzanie i wtłaczanie pary przez całą swoją powierzchnię. Stopa jest też twarda i nawet jeżeli przesuniesz nią po guzikach lub zamku, nie spowoduje to jej zarysowania i uszkodzenia. W razie zabrudzenia, szybko ją wyczyścisz. Model Tefal SV7030 stabilnie stoi na desce do prasowania. Blokada na czas transportu ułatwia przenoszenie i dba abyś po zakończonej pracy nie poparzyła się przypadkowym dotknięciem wciąż gorącej stopy. Kompaktowy rozmiar minimalizuje zajmowane miejsce podczas przechowywania.

Specyfikacja: Tefal Liberty SV7030 Easy Gliding

Marka:

Tefal

Moc:

2200 W

Ciśnienie:

5.5 bar

Para podstawowa:

120 g/min

Para dodatkowa:

310 g/min

Pojemność zbiornika:

1.5 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

3121040065914