648,00 

Parownica Tefal Pro Style Care IT8440

Nie lubisz klasycznego prasowania? Parownica Tefal IT8440 Pro Style Care zapewni Ci profesjonalne efekty wygładzania w domowym zaciszu. Moc urządzenia to 1800 watt, dzięki czemu czas nagrzewania i wytworzenia pary to tylko 45sekund. Dalsza praca przebiega równomiernie i nieprzerwanie. Wyrzut pary w ilości 35g/min zwilży tkaniny i znacznie zwiększy skuteczność Twojego prasowania. Z takimi wartościami nie wygra żadne zagniecenie.

Tefal IT8440 wygładzanie

Pionowy statyw Steam&Press z matą odbijającą parę pozwala prasować z podwójną skutecznością. Teraz wygładzanie ubrań staje się jeszcze szybsze i skuteczniejsze, a Ty masz więcej czasu dla siebie. Co ważne, statyw jest chroniony patentem, a więc nie znajdziesz go u innych producentów parownic do ubrań.

Tefal IT8440 zbiornik

Głowica pozwala ustawić 4 różne poziomy intensywności pary, natomiast jej duży trójkątny kształt rozprowadza parę w optymalny i precyzyjny sposób, nawet gdy chcesz dotrzeć do niewielkich lub nieregularnych powierzchni. Zbiornik to pojemność 1,3 litra wody, przez co wystarczy jej nawet na długa sesję wygładzania ubrań lub odświeżania firanek, zasłon lub tapicerki meblowej.

Specyfikacja: Tefal IT8440 Pro Style Care

Marka:

Tefal

Moc:

1800 W

Para podstawowa:

35 g/min

Para dodatkowa:

Pojemność zbiornika:

1.3 l

Produkt:

Parownica