1 154,44 

Generator pary Tefal Pro Express Vision GV9810

Nie lubisz prasować? Wybierz urządzenie o silnym strumieniu pary, aby szybko i łatwo rozprasowywać zagniecenia. Dzięki temu prasowanie będzie znaczniej mniej czasochłonne i uciążliwe. Jednym z modeli o najlepszych parametrach jest Tefal GV9810. Ciśnienie strumienia pary ma moc 8,3 bara. Ilość pary generowanej w trybie standardowym to 180 g/min, a dodatkowy wyrzut paryto aż 520g/min. Z takimi możliwościami nie wygra żadne zagniecenie!

Tefal GV9810 generator pary

Stacja pary Tefal GV9810 jest naszpikowana technologiami. Bardzo ciekawym udogodnieniem jest Smart LED Vision. Oświetlenie LED na czubku urządzenia włącza się gdy tyko stopa jest w pozycji poziomej. Pozwala to na dokładne prasowanie nawet w słabo oświetlonych pomieszczeniach i usunięcie wszystkich zagnieceń. Trzy elektronicznie dobierane ustawienia temperatury i ilości pary ułatwiają prasowanie różnych typów materiałów.

Tefal GV9810 żelazko

Powłoka stopy Durilium AirGlide płynnie sunie po wszystkich rodzajach tkanin. Dzięki dużej ilości otworów z których wydobywa się para, możliwe jest jej optymalne rozprowadzenie – a to zwiększa efektywność prasowania. Dodatkowo, funkcja Autoclean ułatwia utrzymanie stopy żelazka w czystości przez długi czas. Waga stopy żelazka to zaledwie 1,3kg, dzięki czemu można także łatwo i komfortowo prasować ubrania w pionie, na wieszaku.

Używając wody kranowej, Tefal GV9810 narażony jest na osadzanie się kamienia, który może obniżać efektywność działania urządzenia. Aby zapobiec szkodliwemu działaniu kamienia, w tym urządzeniu zamontowano inteligentny system antywapienny Calc Collector, który wychwytuje drobinki kamienia i zapobiega jego osadzaniu się na wewnętrznych elementach generatora. Teraz nawet najtwardsza woda nie będzie już problemem!

Tefal GV9180 z technologią Silence umożliwia 2x bardziej cichą pracę niż inne modele serii GV92. Pozwala to na komfortowe prasowanie, nawet podczas oglądania ulubionego serialu. Funkcja Anti-Drip, wychwytuje drobne krople wody i zamienia je w parę, dbając aby Twoje ubrania podczas prasowania nie zostały poplamione.

Specyfikacja: Tefal GV9810 Pro Express Vision

Marka:

Tefal

Moc:

3000 W

Ciśnienie:

8.3 bar

Para podstawowa:

180 g/min

Para dodatkowa:

680 g/min

Pojemność zbiornika:

1.2 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

3121040082645