1 099,00 

Generator pary Tefal Pro Express Ultimate GV9721

Prasuj szybko i skutecznie dzięki dużej mocy generatora pary Tefal GV9721 Pro Express Ultimate! Urządzenie ma moc 3000W, dzięki czemu bardzo szybko się nagrzewa jest gotowe do pracy w kilka minut. Skuteczne wygładzanie nawet najtrudniejszych do rozprasowania zagnieceń gwarantuje spora ilość pary, do 170g/min w trybie ciągłym oraz 600g/min w trybie dodatkowego wyrzutu. Ciśnienie 7,9 bar pozwala na skuteczniejsze penetrowanie włókien tkanin i szybsze ich rozprasowanie.

Tefal GV9721 stacja pary

Zastanawiasz się jaka będzie odpowiednia temperatura do materiału? Stacja pary GV9721 z automatycznym doborem temperatury zrobi to za Ciebie. Możesz prasować różne tkaniny bez konieczności dostosowywania temperatury i obaw o niechciane przypalenia. Funkcja prasowania w pionie pozwala nadać perfekcyjny wygląd ubraniom z plisami, falbankami i emblematami, których nie da się ułożyć na desce do prasowania. Powłoka Durilium AirGlide AutoClean płynny, nieprzerwany ślizg po tkaninach. Pozwala także zapobiegać plamom podczas prasowania. Gdy temperatura stopy się obniży, istnieje ryzyko, że z urządzenia zaczną wydobywać się krople wody, które mogą pobrudzić ubrania. Stopa z funkcją blokady kapania automatycznie odetnie dopływ wody, chroniąc materiały przed zmoczeniem i zabrudzeniami. Kamień występujący w wodzie z kranu wpływa negatywnie na urządzenie. Osadzające się drobinki zmniejszają ilość generowanej pary i wypadając z otworów parowych mogą brudzić świeżo wyprane tkaniny. System Protect wyłapuje drobinki kamienia i zbiera je w specjalnej szufladce. Sygnał dźwiękowy poinformuje Cię kiedy należy ją opróżnić, aby utrzymać dobry stan elementów urządzenia i skuteczność prasowania.

Tefal GV9721 prasowanie

GV9721 umożliwia także łatwe i bezpieczne przenoszenie. Specjalna blokada stabilnie mocuje stopę generatora do jego podstawy, dzięki czemu bez obaw możesz go bezpiecznie wyjąć lub odstawić do szafki jedną ręką. Długi przewód elektryczny – 1,6m, daje swobodę ruchów podczas prasowania. Tefal gwarantuje róniez15-letnią dostępność część wymiennych do urządzenia.

Specyfikacja: Tefal GV9721 Pro Express Ultimate

Marka:

Tefal

Moc:

3000 W

Ciśnienie:

7.9 bar

Para podstawowa:

170 g/min

Para dodatkowa:

600 g/min

Pojemność zbiornika:

1.2 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

3121040085189