1 199,99 

Tefal Pro Express Ultimate GV9720

Generator pary Tefal GV9720 łatwo poradzi sobie nawet z najtrudniejszymi zagnieceniami i spełni Twoje oczekiwania co do skutecznego prasowania. Skąd ta pewność? Z dużej mocy urządzenia: para pod ciśnieniem do 8 bar, ciągły wyrzut pary na poziomie 170g/min oraz dodatkowe uderzenie pary do grubszych materiałów o sile aż 590 g/min. Moc urządzenia to 3000 Watt, a więc to kolejna gwarancja znacznych możliwości.

Tefal GV9720 stacja pary

To zaawansowane urządzenie do prasowania łączy w sobie wysoką wydajność i szereg innowacyjnych funkcji. Pierwsza to niewątpliwie jedno, optymalne ustawienie poziomu temperatury. Teraz żadna tkanina nie zostanie przypalona. Kolejna zaleta to możliwość prasowania lub lekkiego odświeżania ubrań w pionie, nawet na szybko, tuż przed wyjściem z domu. Duże ilości gorącej pary pomagając także wyeliminować wszystkie zapachy, bakterie i wirusy z odzieży. Stopa Durilium AirGlide AutoClean zapewnia zgrabne, sprawne ślizganie się po tkaninach. Znacznie ułatwia to pracę i przyspiesza ją. Duża ilość kanalików pomaga szybko rozprowadzić spore ilości pary, tak aby nie zdążyła się skroplić, tylko wniknęła głęboko we włókna materiałów i uczyniła je bardziej podatnymi na prostowanie. Odpowiednia twardość i odporność na zarysowania gwarantuje dobry stan i długą żywotność tej ceramicznej stopy. Bardzo często zdarza się, że w wodzie którą uzupełnisz zbiornik i z której ma powstać para, zawarte są drobinki wapienne. Im dłużej korzystasz ze stacji pary, im więcej wody przez nią przepływa, tym więcej niechcianych cząsteczek może osiadać na ściankach bojlera. Ta dodatkowa warstwa będzie niestety wpływała niekorzystnie na stan bojlera. Aby tego uniknąć, generator pary Tefal GV9720 posiada wbudowaną szufladkę Calc Collector, która wychwytuje i zatrzymuje szkodliwe osady, dbając o dobry stan urządzenia.

Tefal GV9720 ustawienia

Im dłużej korzystasz ze stacji pary, im więcej wody przez nią przepływa, tym więcej niechcianych cząsteczek może osiadać na ściankach bojlera. Ta dodatkowa warstwa będzie niestety wpływała niekorzystnie na stan bojlera. Aby tego uniknąć, generator pary Tefal GV9720 posiada wbudowaną szufladkę Calc Collector, która wychwytuje i zatrzymuje szkodliwe osady, dbając o dobry stan urządzenia. Stabilny uchwyt i blokada przenoszenia ułatwiają bezpieczny transport. Przewód parowy i elektryczny mogą być owinięte wokół stacji, eliminując ich plątanie się. Producent zapewnia dostępność części wymiennych przez 15 lat od daty produkcji, dlatego naprawa urządzenia nawet długo po tym jak zakończy się gwarancja.

Specyfikacja: Tefal GV9720 Pro Express Ultimate

Marka:

Tefal

Moc:

3000 W

Ciśnienie:

8 bar

Para podstawowa:

170 g/min

Para dodatkowa:

590 g/min

Pojemność zbiornika:

1.2 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

3121040085134