1 171,91 

Tefal Pro Express Vision GV9712

Generator pary Tefal Pro Express Vision GV9712 pomoże Ci rozprawić się nawet z najtrudniejszymi zagnieceniami i zapewni Ci satysfakcję z prasowania. Dla świetnych rezultatów masz do wyboru dwa ustawienia pary: stały wyrzut o mocy 160 g/min dla cienkich tkanin lub funkcję Boost dającą wyrzut aż do 590 g/min, dedykowaną do grubszych tkanin. Ciśnienie pary w obu przypadkach to 7.7 bar, a więc zapewnia głęboką penetrację włókien. Tefal słynie z urządzeń do prasowania i wprowadzanych w nich innowacji.

Tefal GV9712

Model GV9712 z funkcją automatycznego doboru temperatury dba o to, abyś nie musiała już manualnie dobierać ustawień. Teraz łatwo i szybko wyprasujesz zarówno delikatną bluzkę i grube jeansy używając jednego poziomu temperatury. Intuicyjny panel w stacji bazowej wspomaga dobrać odpowiedni poziom pary. Umożliwia tez szybko włączyć i wyłączyć urządzenie. Stopa Durilium AirGlide AutoClean to najlepszy, najbardziej zaawansowany model od Tefal. Daje ona sprawny ślizg po tkaninach. Spora ilość otworów pomaga równomiernie rozprowadzić parę, tak aby od razu wniknęła we włókna, a nie skraplała się na odzieży. Kolejna technologia zastosowane w stopie to blokada kapania. Dzięki niej przez otwory wydobywa się tylko para i nie występują zbłądzone kropelki wody, które mogłyby poplamić tkaninę. Dla zapewnienia wysokiego poziomu bezpieczeństwa zainstalowana została funkcja automatycznego wyłączania, tzw. „strażaka” która odetnie pobór prądu, gdy przerwa w prasowaniu potrwa około 10 minut.

Tefal GV9712 generator

Jeżeli posiadasz w domu twardą wodę, może ona powodować osady wapienne w urządzeniach. Tak się dzieje zarówno z czajnikiem, jak i bojlerem który podgrzewa wodę w generatorze. Czajnik łatwo wyczyścisz samodzielnie, ale z generatorem nie będzie to już takie proste. Z tego względu w generatorze pary Tefal GV9712 zastosowano szufladkę Calc Collector, która przechwytuje i zatrzymuje niechciane osady, dbając o to, aby nie osiadły na wewnętrznych elementach urządzenia i nie niszczyły ich.

Specyfikacja: Tefal GV9712 Pro Express Vision

Marka:

Tefal

Moc:

3000 W

Ciśnienie:

7.7 bar

Para podstawowa:

160 g/min

Para dodatkowa:

590 g/min

Pojemność zbiornika:

1.2 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

3121040085127