1 149,00 

Generator pary Tefal Pro Express Ultimate GV9710

Prasuj skuteczniej dzięki dużej mocy urządzenia! Stacja pary GV9710 Tefal Pro Express Ultimate II ma moc 3000W, dzięki czemu szybko się nagrzewa i w mgnieniu oka jest gotowe do pracy. Ilość pary, którą jest w stanie wygenerować to do 155g/min w trybie ciągłym oraz 580g/min w trybie dodatkowego wyrzutu. Urządzenie łączy w sobie dużą moc w kompaktowe wymiary, dzięki czemu jest jednocześnie skuteczna i łatwa w przenoszeniu i przechowywaniu.

Tefal GV9710 stacja pary

GV9710 z funkcją automatycznej regulacji pary sam dobiera ilość pary odpowiednią dla każdego rodzaju materiału. Dzięki temu prasowanie będzie znacznie szybsze i łatwiejsze. Możesz też zapomnieć o ustawieniu odpowiedniej temperatury stopy, ponieważ urządzenie samo zrobi to za Ciebie. Łatwo wyprasujesz delikatną satynę jak i gruby len. Ubrania są o wiele bardziej bezpieczne i nie narażone na niechciane przypalenia. Powłoka Durilium AirGlide AutoClean daje płynny, delikatny ślizg po wszystkich materiałach nadających się do prasowania. Funkcja Autoclean automatycznie czyści stopę i zapobiega osadzaniu się drobinek kamienia w jej wnętrzu. Duża ilość otworów parowych równomiernie rozprowadza parę. Ich kondensacja w czubku stopy pozwala skutecznie prasować nawet małe i trudno dostępne powierzchnie ubrań. Kamień obecny w wodzie kranowej wpływa negatywnie na urządzenie, nierzadko prowadząc do obniżenia jego efektywności a czasem wręcz jego zniszczenia. System antywapienny zapobiega osadzaniu się kamienia w środku urządzenia, który może również powodować brudzenie tkanin białym wapiennym pyłem. Wyłapywanie szkodliwych drobinek kamienia pozwala przedłużyć czas skutecznego, bezawaryjnego działania generatora pary Tefal GV9810.

Tefal GV9710 panel

GV9710 posiada szereg dodatkowych funkcjonalności, które dodatkowo ułatwią prasowanie. Jeśli chcesz łatwo wyprasować firanki lub szybko odświeżyć garsonkę po wyjęciu z szafy, możesz wykorzystać funkcję pionowego wyrzutu pary umożliwiającą prasowanie bez dotykania materiału. Możesz ją użyć także przy wygładzaniu plis, falbanek czy koronek.

Specyfikacja: Tefal GV9710 Pro Express Ultimate II

Marka:

Tefal

Moc:

3000 W

Ciśnienie:

7.6 bar

Para podstawowa:

155 g/min

Para dodatkowa:

580 g/min

Pojemność zbiornika:

1.2 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

3121040085103