1 239,00 

Tefal Pro Express Ultimate Care GV9565

Co jest najbardziej pomocne w prasowaniu trudnych zagnieceń? Oczywiście, że duży wyrzut pary. Generator pary Tefal GV9565 to model, który sprosta tym oczekiwaniom. Model ten zapewnia ciągłe wytwarzanie pary w wysokości 150 g/min pod ciśnieniem 7.7 bar. Wobec grubych tkanin możesz wykorzystać extra wyrzut w wysokości 580 g/min. Moc to 2600Watt – odpowiedni poziom aby zagwarantować stabilny wyrzut pary jaki stabilne podtrzymywanie ciepła stopy.

Tefal GV9565 stacja pary

Unikalny panel Direct Control zapewnia intuicyjne sterowanie. Do dyspozycji masz 5 elektronicznych programów, które zapewniają optymalne zestawienie poziomu pary i temperatury stopy w zależności jaką tkaninę zamierzasz prasować. Wystarczy kilka kliknięć, aby generator pary Tefal GV9565 był idealnie ustawiony i gotowy do pracy. Funkcja prasowania w pionie rozszerza możliwości zastosowania tego modelu. Powłoka stopy Durilium AirGlide AutoClean daje gładki, swobodny ślizg po wszystkich rodzajach tkanin nadających się do prasowania. Funkcja Autoclean pomaga czyścić stopę z drobinek kamienia które mogły osiąść w jej wnętrzu. Blokada kapania wspomaga dbanie o tkaniny, aby ze stopy wydostawała się jedynie para, a nie woda która nie zdążyła się przemienić w parę. Stopa jest lekka, więc nie powoduje bólu nadgarstka nawet podczas dłuższego użycia. Kamień występujący w wodzie z kranu może osiadać na ściankach bojlera i osłabiać jego działanie. Większe jego warstwy osiadające na przestrzeni czasu mogą doprowadzić do całkowitego uszkodzenia generatora. Dlatego, aby zachować dobry stan wewnętrznych części, model Tefal GV9565 posiada szufladkę antykamienną, która zbiera wszystkie cząstki wapienne. Co jakiś czas urządzenie powiadomi Cię, że nadszedł czas jej opróżnienia.

Tefal GV9565 prasowanie

Tefal GV9565 posiada sporo dodatkowych udogodnień, które jeszcze bardziej ułatwią jego obsługę. Blokada stopy do stacji bazowej jest bardzo przydatna na czas przenoszenia, ale też chroni przed przypadkowym poparzeniem po skończonej pracy, gdy stopa jest jeszcze gorąca. Również po zakończonej pracy kabel możesz owinąć dookoła stacji bazowej, przez co nie będzie ryzyka jego plątania się.

Specyfikacja: Tefal GV9565 Pro Express Ultimate Care

Marka:

Tefal

Moc:

2600 W

Ciśnienie:

7.7 bar

Para podstawowa:

150 g/min

Para dodatkowa:

580 g/min

Pojemność zbiornika:

1.9 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

3121040077566