904,00 

Generator pary Tefal Pro Express Protect GV9221

Stronisz od prasowania? Chcesz jak najszybciej zakończyć tą czynność? Sprawdź generator pary Tefal GV9221 który wytwarza spore ilości pary, aby szybko i płynnie rozprasować zagniecenia. Prasowanie staje się z nim szybkie i przyjemne! Wytwarzane ciśnienie wyrzutu pary moc 7,6 bara. Ilość pary wytwarzanej w trybie podstawowym to 140 g/min, ale zawsze możesz wspomóc się dodatkowym jej wyrzutem 550g/min. Takim parametrom nie oprze się żadne zagniecenie!

Tefal GV9221

Stacja pary Tefal GV9221 jest bardzo łatwa w obsłudze. Jedna kombinacja ustawień ilości pary i niedużej wysokości temperatury gwarantuje szybką gotowość do użycia, a dodatkowo zapewnia 100% bezpieczeństwa przy prasowaniu wszystkich tkanin, nawet tych najdelikatniejszych. GV9221 dba też o higieniczność prasowania i zabija do 99,99% bakterii. Twój mały bobasek może czuć się bezpieczny w w swoich sterylnych ubrankach.

Tefal GV9221 żelazko z generatorem pary

Powłoka stopy Durilium AirGlide umożliwia płynnie i lekkie sunięcie żelazkiem po wszystkich tkaninach. Duża odporność na zarysowania pozwala pewne prasowanie nawet gdy musisz od czasu do czasu przesunąć żelazkiem obok guzików czy suwaków błyskawicznych. Funkcja Autoclean umożliwia pozwala na zachowanie czystości stopy przez długi czas. Dzięki temu ubrania nie będą plamione ani zabrudzone tuż przed założeniem.

GV9221 posiada unikatowy system podwójnej ochrony produktu jak i prasowanych ubrań: Protect System chroni tkaniny przed poplamieniem zamieniając pozostałe drobinki wody w parę. Żadna kropla już nie spadnie na Twoje ubrania. Szufladka antywapienna Calc Collector zbiera cząsteczki kamienia z wody kranowej którą napełniany jest generator, przez co zapobiega ich osadzaniu się na wewnętrznych elementach urządzenia. Wydajność prasowania pozostaje zawsze na wysokim poziomie.

Model Tefal GV9221 jest bardzo praktyczny nie tylko podczas prasowania. Wygodny uchwyt i blokada zapewniają bezpieczeństwo podczas jego przenoszenia i przechowywania. Długi kabel elektryczny jak i przewód parowy dają dużą swobodę i duży zasięg ruchów podczas prasowania. A to sprawia że cała czynność jest jeszcze krótsza!

Specyfikacja: Tefal GV9221 Pro Express Protect

Marka:

Tefal

Moc:

2600 W

Ciśnienie:

7.6 bar

Para podstawowa:

140 g/min

Para dodatkowa:

550 g/min

Pojemność zbiornika:

1.8 l

Produkt:

Generator pary

EAN (GTIN):

3121040077238