346,99 

Żelazko Tefal Ultimate Pure FV9845

Żelazko Tefal FV9845 Ultimate Pure to jedna z najlepszych propozycji producenta. Zapomnij o długim czekaniu na nagrzanie urządzenia. Dzięki wysokiej mocy 3200 Watt stopa bardzo szybko się nagrzewa, a prasowanie jest komfortowe i wydajne. Stały strumień pary to 60 g/min, a dodatkowe uderzenie pary to 260 g/min – nawet najgrubsze materiały nie mają szans przy takiej ilości pary. Prasuj szybciej i dokładniej niż kiedykolwiek wcześniej.

Tefal FV9845 żelazko

Dzięki funkcji Automatic Steam nie musisz zastanawiać się nad ustawieniem optymalnej ilości pary dla prasowanego materiału. Wystarczy wybrać adekwatną temperaturę, a żelazko Tefal FV9845 samo dobierze zalecaną ilość pary. Tradycyjne pokrętło do ustawień temperatury sprawia, ze obsługa urządzenia jest prosta i intuicyjna. Ergonomiczna rączka i niska waga urządzenia są szczególnie wartościowe podczas korzystania z funkcji prasowania ubrań w pionie. Model ten jest wyposażony w solidną stopę Durilium AirGlide. Jej budowa zapewnia trwałość, dobry poślizg i wysoką odporność na zarysowania i zniszczenia. Dodatkowo, spiczasty czubek stopy ułatwia prasowanie wąskich i trudniej dostępnych miejsc, takich jak okolice guzików, mankiety czy też marszczenia. Dzięki funkcji AutoClean oraz blokady kapania Anti-Drip stopa urządzenia pozostanie czysta i nie brudzi ubrań podczas prasowania. W żelazku Tefal FV9845 nie mogło zabraknąć funkcji filtrowania wody kranowej z osadów wapiennych. Filtr Micro Calc zatrzymuje drobinki kamienia (>0,2 mm) i jest łatwy do czyszczenia. Z nim masz pewność, że ubrania będą gładkie i bez plam. W celu zapewnienia wysokiej jakości pary i wydłużenia żywotności produktu, powinniśmy opróżniać go przynajmniej raz w miesiącu.

Tefal FV9845 szufladka calc collector

Pojemnik na wodę jest bardzo duży – pomieści jej aż 350 ml. Żelazko Tefal FV9845 posiada automatyczne odłączanie prądu. W sytuacji gdy urządzenie będzie w bezruchu leżąc stopą na desce, wyłączenie nastąpi po 30 sekundach, natomiast w pozycji pionowej po upływie 8 minut. Nie martw się, jeśli zapomnisz wyłączyć urządzenie. Funkcja Auto off zrobi to za Ciebie. Przewód o długości aż 3 metrów pozwala na swobodne manewrowanie i nie blokuje ruchów podczas prasowania.

Specyfikacja: Tefal FV9845 Ultimate Pure

Marka:

Tefal

Moc:

3200 W

Para podstawowa:

60 g/min

Para dodatkowa:

260 g/min

Pojemność zbiornika:

350 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

3121040069271