399,00 

Żelazko Tefal Ultimate Pure FV9844

Nie lubisz prasowania bo uważasz je za trudne i żmudne? Jesteś przekonana że nic Ci nie jest w stanie ułatwić prasowania? Nic bardziej mylnego. Żelazko Ultimate Pure FV9844 zaskoczy Cię swoją skutecznością i innowacyjnością. Moc to aż 3200 Watt i stanowi preludium jego możliwości. Wytwarzanie pary to ilość 60 g/min w opcji podstawowej i aż 250g/min w opcji dodatkowej, co stanowi jedne z najwyższych wartości na rynku.

Tefal FV9844 Ultimate Pure żelazko

Boisz się, że przypalisz tkaniny? Spokojnie. Praktyczne pokrętło z wygodną regulacją i nadrukowanymi wskazówkami podpowie Ci jaki poziom ciepła będzie odpowiedni do danej tkaniny. Łatwo zwiększysz poziom pary, ale równie łatwo go zmniejszysz lub całkowicie wyłączysz – służy do tego jeden przełącznik. Z pewnością docenisz też możliwość prasowania w pionie. Twoje garsonki już zawsze będą miały poprawny, właściwy kształt, bez śladów po rozłożeniu na desce. Innowacyjny, opatentowany fitr Micro-Calc zapobiega problemom powodowanym przez twardą wodę – filtr ten wyłapuje drobinki kamienia z wody i zatrzymuje je w swoim wnętrzu. Dzięki temu para wodna wytwarzana wewnątrz urządzenia zostaje oczyszczona, a na tkaniny jest wyrzucana całkowicie czysta, odświeżająca bryza. Teraz zyskasz pewność, że tkaniny będą schludne i zadbane, bez plam powstałych na skutek wyrzuconych osadów wapiennych. Model Tefal FV9844 sporo dodatkowych funkcji, które ułatwiają prasowanie. Pierwsza to jest mechanizm AUTO Off, który odcina pobór energii elektrycznej w przypadku braku poruszania urządzeniem przez kilka minut. W ten sposób zapobiegasz jego przegrzaniu i uszkodzeniu. Profilowana podstawka pozwala na owinięcie wokół niej kabla, tak aby nie plątał się po zakończonej pracy. Kabel ma aż 2,5 metra, a więc na pewno to docenisz!

Tefal FV9844 Ultimate Pure odkamienianie

Model Tefal FV9844 ma naprawdę świetną stopkę. Powłoka Durilium AirGlide to najlepsza dotychczasowa propozycja od Tefal. Znaczna ilość otworów parowych usprawnia dystrybucję i wtłaczanie pary wodnej w tkaniny, dzięki czemu prasowanie staje się płynne, łatwe i efektywnie. Wbudowana funkcja AutoClean dba o to, aby stopa pozostała czysta, z idealnie drożnymi kanalikami parowymi przez długi czas.

Specyfikacja: Tefal FV9844 Ultimate Pure

Marka:

Tefal

Moc:

3200 W

Para podstawowa:

60 g/min

Para dodatkowa:

250 g/min

Pojemność zbiornika:

350 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

3121040071441