234,60 

Żelazko Tefal Smart Protect FV6872

Prasuj szybko i wydajnie! Żelazko Tefal Smart Protect FV6872 to model, w którym ciągły wyrzut pary wynosi aż 40 g/min. Aby przyśpieszyć efekty prasowania, możesz użyć silnego, dodatkowego wyrzutu pary o mocy 260 g/min. Para szybko wnika w głąb włókien i od ręki usuwa zagniecenia nawet na najgrubszych tkaninach. Moc to 2800 Watt, a więc szybko nagrzeje stopę i podtrzyma jej temperaturę przez całą sesję prasowania.

Tefal FV6872 żelazko parowe

Tefal FV6872 posiada wbudowaną technologię Smart Temp. Technologia ta umożliwia optymalnie ustawić wysokość temperatury i ilości pary, dzięki którym temu prasowanie wszystkich materiałów jest skuteczne ale też bezpieczne. Spora ilość pary pozwala na skuteczne prasowanie w pionie – a to szczególnie przyda się w przypadku marynarek, koszul, a nawet zasłon. Funkcja samoczyszczenia pomaga usuwać ze środka urządzenia nagromadzone osady wapienne. Dlaczego to takie ważne? Ponieważ cząsteczki kamienia osiadając na wewnętrznych elementach osłabia ich działanie. Dodatkowo, gdy podczas intensywnego nagrzewania zaczynają odpadać, mogą powodować brzydkie, białe lub brązowe plamy na prasowanej odzieży. Tefal FV6872 pomaga ci ich uniknąć i korzystać z urządzenia przez lata, bez żadnych awarii. Przewód elektryczny ma długość 2m, a więc zapewni Ci dosyć dużą swobodę ruchów podczas prasowania. Proces prasowania dodatkowo ułatwi Ci łatwość obsługi i ergonomiczny design żelazka. Tryb ECO pozwala zaoszczędzić około 20% wody i prądu – nie obniżając efektywności działania. Automatyczne wyłączanie po kilku minutach bezruchu dba o bezpieczeństwo przeciwpożarowe.

Tefal FV6872 stopa

Nowoczesna powłoka stopy Durilium AirGlide sprawia, że stopa Tefal FV6872 Smart Protect łatwo ślizga się po prasowanym materiale. Prowadzenie jej jest płynne i nieprzerwane. Otwory parowe dokładnie rozprowadzają parę we wszystkich kierunkach, pomagając zwilżyć na raz duże powierzchnie tkaniny. Dzięki temu prasowanie jest wyjątkowo szybkie i skuteczne.

Specyfikacja: Tefal FV6872 Smart Protect Plus

Marka:

Tefal

Moc:

2800 W

Para podstawowa:

40 g/min

Para dodatkowa:

260 g/min

Pojemność zbiornika:

270 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

3121040080184