298,99 

Żelazko Tefal FV6840 Ultragliss Plus

Musisz pilnie wyjść z domu, a żadna bluzka nie jest wyprasowana? Ucieszy Cię fakt, że żelazko Tefal FV6840 Ultragliss Plus ma moc aż 2800 Watt. Dlaczego? Bo im wyższa moc, tym szybciej stopa osiągnie ustawioną temperaturę. A w pośpiechu każda sekunda jest na wagę złota. Duże uderzenie pary – 50g/min lub 260g /min w opcji boost sprawia że zagniecenia znikają z ubrań w mgnieniu oka. Teraz przygotowanie ubrań do założenia i wyjścia będzie znacznie łatwiejsze!

TEFAL FV6840 prasowanie

Do szczególnie grubych, trudnych tkanin, lub takich na których zagniecenia są już utrwalone, przyda Ci się wbudowany spryskiwacz. Rozpylenie delikatnej mgiełki zwilży tkaninę, a dotknięcie jej ciepłą stopą wytworzy dodatkową parę. Pożądany poziom temperatury wyznaczysz za pomocą pokrętła. W razie wątpliwości jaka temperatura jest zalecana do danego typu tkaniny, możesz posiłkować się podpowiedziami namalowanymi na pokrętle. Funkcja prasowania w pionie przyda się do perfekcyjnego prasowania garsonek. Powłoka stopy to kultowa Durilium AirGlide. Powłoka ta sprawia, że stopa płynnie przesuwa się po tkaninie. Dzięki otworom parowym o różnych wielkościach wydobycie pary jest optymalne. Umieszczenie ich również w szpiczastym czubku umożliwia prasowanie nawet wąskich przestrzeni. Z żelazkiem Tefal FV6840 Ultragliss Plus prasowanie idzie gładko – i dosłownie i w przenośni! Omawiany model posiada wbudowany mechanizm antywapienny, który zmiękcza wodę kranową. Jak to się dzieje? Woda zanim zostanie podgrzana i zamieni się w parę przepływa przez dedykowaną szufladkę. Szufladka ta wychwytuje i zatrzymuje osady wapienne, aby nie przedostały się do kanalików parowych i ich nie zatkały. W ten sposób zadbasz o długą wysoką jakość działania i bezawaryjność. Zbiornik na wodę jest spory – ma 270 ml pojemności, przez co jego uzupełnianie nie musi być częste.

TEFAL FV6840 odkamienianie

Zbiornik na wodę jest spory – ma 270 ml pojemności, przez co jego uzupełnianie nie musi być częste. Tryb Eco zmniejsza pobór prądu i ilość wytwarzanej pary. Funkcja Auto OFF odetnie całkowicie prąd, jeżeli stopa nie będzie poruszana przez dłużej niż 8 minut. Przewód elektryczny ma długość 2m, co jest raczej standardową wartością. Dobre proporcję miedzy użytecznością produktu a ceną zakupu sprawia, że model ten będzie dobrym wyborem dla tych, którym zależy na solidnym i skutecznym urządzeniu do prasowania.

Specyfikacja: Tefal FV6840 Ultragliss Plus

Marka:

Tefal

Moc:

2800 W

Para podstawowa:

50 g/min

Para dodatkowa:

260 g/min

Pojemność zbiornika:

270 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

3121040078099