260,88 

Żelazko Tefal FV6830 Ultragliss Anti-Calc Plus

Żelazko Tefal Ultragliss Anti-Calc Plus FV6830 to kolejna propozycja od Tefal warta uwagi. Jest solidnie wykonane, ma wysokie parametry działania i wszystko do najlepsze od Tefal. Urządzenie wykazuje 2800 W. To sporo aby odczuć różnicę w szybkości nagrzewania i stabilnego utrzymywania temperatury stopy. Para podstawowa to 50 g/min, a dodatkowe uderzenie to aż 250 g/min. Z takim potencjałem dbanie o schludny wygląd Twojej garderoby będzie znacznie prostsze! W modelu Tefal FV6830 temperaturę ustawisz ręcznie. Możesz ją swobodnie zwiększać lub zmniejszać, w zależności jak reagować będzie na nią dany materiał.

Tefal FV6830 żelazko parowe

Wyrzut pary możesz uruchomić nie odrywając ręki od uchwytu – przycisk wywołujący dodatkowy strumień pary masz ulokowany pod palcem wskazującym. Funkcja spryskiwacza będzie szczególnie przydatna do trudnych lub utrwalonych zagnieceń – subtelna mgiełka pomoże zwilżyć włókna i je wyprostować tak jak tego oczekujesz. Stopa Durilium Airglide to Numer 1 w zakresie właściwości ślizgowych powłok Tefal. Opatentowana, innowacyjna technologia przekonuje wysoką wydajnością oraz gładkim i bezproblemowym ślizgiem. Duża ilość otworów parowych i dywersyfikacja ich rozmiarów zapewnia skuteczne i maksymalne rozprowadzanie pary. W stopie Durilium Airglide znajduje się ich o 30% więcej niż w poprzedniej generacji Ultragliss. Dzięki temu zapewnia jeszcze wyższą wydajność i doskonałe rezultaty. Zbiornik pomieści aż 270 ml wody. Jeżeli obawiasz się że osady wapienne z twardej wody mogą zanieczyścić żelazko, tak jak to się dzieje z czajnikami, to jest to całkiem niepotrzebne. Tefal FV6830 Ultragliss AntiCalc Plus ma wbudowany mechanizm antywapienny, który dba o zmiękczanie wody. Mechanizm ten wychwytuje i zbiera do specjalnej szufladki wszystkie osady wapienne unoszące się w wodzie. Dzięki temu wytwarzana para jest czysta i wysokiej jakości. Drobinki nie osiadają na ściankach komory parowej ani nie wypadają przez otwory w stopie na ubrania.

Tefal FV6830 Calc Collector

Przewód elektryczny ma długość 2m. To dosyć standardowa wartość, nie odbiegająca od innych najbardziej popularnych urządzeń parowych do prasowania na rynku. Mechanizm Auto Off wyłącza urządzenie gdy nim nie poruszasz przez kilka minut. Dzięki temu nie wybuchnie pożar na skutek przegrzania stopy oraz unikniesz dużych rachunków za prąd.

Specyfikacja: Tefal FV6830 UltraGliss Anti-Calc Plus

Marka:

Tefal

Moc:

2800 W

Para podstawowa:

50 g/min

Para dodatkowa:

250 g/min

Pojemność zbiornika:

270 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

3121040077153