225,00 

Żelazko Tefal UltraGliss Plus FV6812

Żelazko Tefal Ultragliss Plus FV6812 to praktyczne urządzenie, dzięki któremu szybko i łatwo poradzisz sobie z prasowaniem nawet bardzo wygniecionych tkanin. Model ten ma moc 2800 W, a więc szybko się nagrzeje. Wytwarzanie ciągłej pary wynosi 50 g/min, a dodatkowy wyrzut na szczególnie mocne zagniecenia aż 260 g/min. Takie parametry z pewnością przełożą się na wydajne prasowanie. Spora siła pary pozwoli również na skuteczne prasowanie w pionie. Przyda Ci się to zwłaszcza gdy będziesz chciała nadać nieskazitelny wygląd dla swoich koszul, marynarek czy koronkowych sukienek.

Tefal FV6812 Ultragliss

Spora siła pary pozwoli również na skuteczne prasowanie w pionie. Przyda Ci się to zwłaszcza gdy będziesz chciała nadać nieskazitelny wygląd dla swoich koszul, marynarek czy koronkowych sukienek. Łatwe i wygodne ustawianie poziomu temperatury i pary pomogą Ci szybko ustawić optymalne parametry dla wybranej tkaniny – od delikatnej satyny po gruby jeans. Bardzo praktyczny będzie też spryskiwacz. Prasuj szybko, wygodnie i pełną parą! Jednak gdy woda z której korzystasz do wytworzenia pary jest twarda i zawiera cząsteczki kamienia, może negatywnie wpływać na stan urządzenia. W dłuższej perspektywie czasu może spowodować awarię lub brudzenie tkanin. Kabel elektryczny ma długość 2m. Dobry stosunek użyteczności produktu do ceny zakupu sprawia, że model ten będzie optymalnym wyborem dla kupujących, którym zależy na prostym, skutecznym urządzeniu do prasowania za niewysoką cenę. Zaletą tego modelu jest wbudowany tryb Eco, który zmniejsza zużycie energii o 20%, bez obniżenia jakości prasowania. Funkcja Auto Off automatycznie odcina pobór prądu po 30 sekundach bezczynności gdy stopa znajduje się w pozycji poziomej.

Tefal FV6812 Ultragliss Stopa

W żelazku Tefal FV6812 Ultragliss Plus zastosowana jest opatentowana powłoka Durilium AirGlide – jest to solidne pokrycie stopy, które zapewnia płynny poślizg i wysoką wytrzymałość na przypadkowe uszkodzenia i zabrudzenia. Optymalny kształt szkliwionej stopy i duża ilość otworów parowych sprawiają, że model ten precyzyjnie dystrybuuje parę, nawet gdy dotyczy to małych i ciężko dostępnych powierzchni, np. okolice zamków lub guzików.

Specyfikacja: Tefal FV6812 Ultragliss Plus

Marka:

Tefal

Moc:

2800 W

Para podstawowa:

50 g/min

Para dodatkowa:

260 g/min

Pojemność zbiornika:

270 ml

Produkt:

Żelazko

EAN (GTIN):

3121040077184